Venemaal Kaasanis peetavatel kuni 18-aastaste rannavõrkpalli Euroopa meistrvõistlustel on meie paar Rasmus Meius ja Märt Tammearu kindlustanud vähemalt kaheksanda koha.

Alagrupifaasis võitsid meie noormehed kolmest mängust kaks, mis andis kvarteti täiseduga läbinud Valgevene paari Vladislav Davõskiba/Aleksei Ratutski järel teise koha. Täna jätkasid Meius ja Tammearu väljalangemismängudega, kus alustuseks mindi 24 parema seas vastamisi põhjanaabrite Oskari Keskineni ja Väinö Rahkoga. Suurt vastupanu selles ringis ei kohatud ja 28 minuti järel oli meie noormeestel 21:8, 21:15 võit taskus.

Pääsu eest veerandfinaali seisis ees duell ungarlaste Artúr Hajósi ja Bence Attila Stréliga. Läksid uued 28 minutit ja meie meestel 21:15, 21:13 võit kirjas. Kaheksa parema seas kohtusid Meius ja Tammearu idanaabrite Deniss Šekunovi ja Timur Jermotikuga. Tasavägine lahing kulmineerus pooletunnise mängu järel kahjuks Venemaa paari 22:20, 21:15 võiduga.

Homme Eesti aja järgi kell 11:20 mängivad Meius ja Tammearu sakslaste Lorentz/Schneoderiga. Kohtumise võitjal seisab ees duell EM-i viiendale, kaotajal seitsmendale kohale. See matš toimub kell 13:50.

Kaasanis mängisid ka meie neiud Jade Šadeiko ja Katariina Vengerfeldt, kes paraku alagrupist edasi ei jõudnud ja jäid jagama 25. kohta.