Meeste süsteem 2020

ALAGRUPID ON MOODUSTATUD EELMISE AASTA TULEMUSTE JÄRGI. KÕIK UUED TIIMID LISATAKSE LOOSI TEEL "USS-SÜSTEEMI" JÄRGI ALAGRUPPIDE  LÕPPU.
MEHED A ALAGRUPP B ALAGRUPP
1  Lotustimber/Neemeco   EstNor/Kiili 
2  Valts   Liider/Rae vald 
3  TalTech / Wilsons   RETRO2 
4  VK Kramp M2   Plaan B 
5  RETRO1   Selver Tallinn Aleksandr  
6  VK DEK   Coolbet/Neemeco 
 


A - ALAGRUPP


B - ALAGRUPP

2.veebr Lotustimber/ 
Neemeco
3:2
(-21,13,-22,21,9)
VK DEK

EstNor/

Kiili

3:0
(17,26,18)
Coolbet/
Neemeco
2.veebr Valts 3:2 RETRO1 Liider/
Rae vald
3:2 (18,18,-16,-20,10) Selver Tallinn Aleksandr 
2.veebr TalTech /
Wilsons 
3:2
(-19,-22,12,23,12)
VK Kramp M2 RETRO2 0:3
(15,14,22)
Plaan B
9.veebr VK DEK 1:3
(23,-20,21,16)
VK Kramp M2 Coolbet/
Neemeco
1:3 Plaan B
9.veebr RETRO1 3:2
(-17,-20,22,25,13)
TalTech / Wilsons Selver Tallinn Aleksandr  3:1
(19,23,-16,20)
RETRO2
9.veebr Lotustimber/
Neemeco
vs Valts EstNor/
Kiili
3:2 
(23,-19,23,-22,11)
Liider/
Rae vald
23.veebr Valts 0:3
(22,15,23)
VK DEK Liider/
Rae vald
2:3
(-14,18,-21,23,...)
Coolbet/
Neemeco
23.veebr TalTech /
Wilsons
vs Lotustimber/
Neemeco
RETRO2 vs EstNor/
Kiili
23.veebr VK Kramp M2 3:1
(22,20,-24,24)
RETRO1 Plaan B vs Selver Tallinn Aleksandr 
1.märts VK DEK vs RETRO1 Coolbet/
Neemeco
vs Selver Tallinn Aleksandr 
1.märts

Lotustimber/

Neemeco

3:1
(17,18,-18,20)
VK Kramp M2 EstNor/Kiili vs Plaan B
1.märts Valts vs TalTech /
Wilsons
Liider/Rae vald vs RETRO2
8.märts TalTech / Wilsons vs VK DEK RETRO2 vs Coolbet/
Neemeco
8.märts VK Kramp M2 vs Valts Plaan B vs Liider/
Rae vald
8.märts RETRO1 vs Lotustimber/
Neemeco
Selver Tallinn Aleksandr  vs EstNor/
Kiili
 
1/4 FINAALI PÄÄSEB MÕLEMAST ALAGRUPIST 4 PARIMAT VÕISTKONDA. ASETUSE MÄÄRAMISEL
VÕRRELDAKSE ALAGRUPIS SAMA KOHA SAANUD MEESKONDI.
KÕIGEPEALT VÕRRELDAKSE TEENITUD PUNKTE, SEEJÄREL GEIMIDE SUHET. NENDE NÄITAJATE
VÕRDUSE KORRAL MÄÄRAB ASETUSE LOOS.
1/4 FINAAL          
22.märts A1 vs B4      
22.märts A2 vs B3      
22.märts B2 vs A3      
22.märts B1 vs A4      
 
ALATES POOLFINAALIDEST VASTAVALT KAHEST MÄNGUST SAADUD PUNKTIDE JÄRGI JA NENDE VÕRDSUSE KORRAL MÄNGITAKSE KOHESELT KULDNE GEIM 15. PUNKTINI.
SEALJUURES VÕIDUKS PEAB OLEMA KAHE PUNKTI VAHE.
a. 3 punkti          3:0 või 3:1 mängu puhul,
b. 2 punkti          3:2 mängu võitjale,
c. 1 punkt            2:3 mängu kaotajale,
d. 0 punkti          0:3 või 1:3 mängu kaotajale
1/2 FINAAL - 1          
5.apr   vs   A1 vs B4 vs B2 vs A3
5.apr   vs   A2 vs B3 vs B1 vs A4
1/2 FINAAL - 2          
12.apr   vs   B2 vs A3 vs A1 vs B4
12.apr   vs   B1 vs A4 vs A2 vs B3
 
TALLINNA MEISTRIVÕISTLUSTE KOHAMÄNGUD MÄNGITAKSE GEIMIDEGA 5ST PAREM
Mehed:
FINAALID     Audentese Spordihall      
    3.-4 KOHT   Punktid:    
12:00   vs        
    FINAAL   Punktid:    
14:00   vs