Meeste süsteem 2019

 

ALAGRUPID ON MOODUSTATUD EELMISE AASTA TULEMUSTE JÄRGI. KÕIK UUED TIIMID LISATAKSE LOOSI TEEL USS-SÜSTEEMI LÕPPU.    
                   
MEHED A ALAGRUPP B ALAGRUPP C ALAGRUPP
1  LotusTimber/Neemeco   TalTech/Kiili   VK Valts/E-Service 
2  RETRO 2   Liider/Rae vald   VK Kramp M1 
3  RETRO 1   VK Kramp M2   Lival Sport 
4  VK SELTSKOND   Sylvester   Plaan B 
5  Wilsons   Diletandid   Dream team 
  A - ALAGRUPP B - ALAGRUPP C - ALAGRUPP
10.veebr LotusTimber/
Neemeco
  Vaba TalTech/
Kiili
  Vaba VK Valts/E-Service   Vaba
10.veebr RETRO 2 3:2 Wilsons Liider/Rae vald 3:1 Diletandid VK Kramp M1 1:3 Dream team
10.veebr RETRO 1 3:1 VK SELTSKOND VK Kramp M2 3:1 Sylvester Lival Sport 3:2 Plaan B
17.veebr VK SELTSKOND   Vaba Sylvester   Vaba Plaan B   Vaba
17.veebr Wilsons 3:1 RETRO 1 Diletandid 3:1 VK Kramp M2 Dream team 3:2 Lival Sport
17.veebr LotusTimber/
Neemeco
3:0 RETRO 2 TalTech/
Kiili
3:0 Liider/
Rae vald
VK Valts/E-Service 3:1 VK Kramp M1
24.veebr RETRO 2   Vaba Liider/
Rae vald
  Vaba VK Kramp M1   Vaba
24.veebr RETRO 1 0:3 LotusTimber/
Neemeco
VK Kramp M2 2:3 TalTech/
Kiili
Lival Sport 1:3 VK Valts/E-Service
24.veebr VK SELTSKOND 2:3 Wilsons Sylvester 0:3 Diletandid Plaan B 0:3 Dream team
3.märts Wilsons   Vaba Diletandid   Vaba Dream team   Vaba
3.märts LotusTimber/
Neemeco
3:0 VK SELTSKOND TalTech/Kiili 3:0 Sylvester VK Valts/E-Service 3:1 Plaan B
3.märts RETRO 2 2:3 RETRO 1 Liider/Rae vald 3:1 VK Kramp M2 VK Kramp M1 3:1 Lival Sport
10.märts RETRO 1   Vaba VK Kramp M2   Vaba Lival Sport   Vaba
10.märts VK SELTSKOND vs RETRO 2 Sylvester 0:3 Liider/Rae vald Plaan B 3:1 VK Kramp M1
10.märts Wilsons 0:3 LotusTimber/
Neemeco
Diletandid 1:3 TalTech/
Kiili
Dream team 3:0 VK Valts/E-Service
                   
PLAY-OFFIKS SAAVAD MEESKONNAD ENDALE ASETUSE VASTAVALT ALAGRUPITURNIIRI TULEMUSTELE. ASETUSE MÄÄRAMISEL VÕRRELDAKSE ALAGRUPIS SAMA KOHA SAANUD MEESKONDI.
KÕIGEPEALT VÕRRELDAKSE TEENITUD PUNKTE, SEEJÄREL GEIMIDE SUHET. NENDE NÄITAJATE VÕRDUSE KORRAL MÄÄRAB ASETUSE LOOS.
REITINGU ESIMENE KOHT ON TAGANUD PÄÄSME OTSE 1/4 FINAALI.
 
 REITING
 
 
1/8 FINAAL           1

Lotus/Timber
Neemeco

 
24.märts

 LotusTimber/Neemeco

vs VABA 1 vs VABA 2 TalTech/Kiili  
24.märts TalTech/Kiili  3:0  Sylvester 2 vs 15

Dream Team

 
24.märts Dream Team  3:0 VK Seltskond  3 vs 14 Liider/Rae vald  
24.märts Liider/Rae vald  3:1 VK Kramp M1  4 vs 13 Valts/E-Service  
24.märts Valts/E-Servise  3:1 Lival Sport  5 vs 12 Diletandid  
24.märts Diletandid  3:2 Plaan B  6 vs 11 Retro 2  
24.märts Retro 2  3:2 VK Kramp M2  7 vs 10 Wilsons  
24.märts Wilsons  3:1 Retro 1  8 vs 9 Retro 1  
              10  VK Kramp M2  
1/4 FINAAL           11 Plaan B  
7.apr  Lotus/Timber Neemeco 3:1  WIlsons 1 või 16 vs 8 või 9 12 Lival Sport  
7.apr  TalTech/Kiili 3:0  Retro2 2 või 15 vs 7 või 10 13 VK Kramp M1  
7.apr  Dream Team 3:1 Diletandid  3 või 14 vs 11 või 6 14 VK Seltskond  
7.apr Liider/Rae Vald  vs Valts/E-Service  4 või 13 vs 12 või 5 15 Sylvester  
              16 VABA  

 

ALATES POOLFINAALIST KUI KAHE MÄNGU JÄREL ON PUNKTIDE SEIS VÕRDNE, MÄNGITAKSE KOHESELT KULDNE GEIM 15.PUNKTINI.
1/2 FINAAL - 1          
21.apr  Liider/Rae vald  3:1(17,-23,22,23)  LotusTimber/Neemeco 4 või 13 - 12 või 5 vs 1 või 16 - 8 või 9
21.apr Dream Team   0:3(...) TalTech/Kiili  3 või 14 - 11 või 6 vs 2 või 15 - 7 või 10
1/2 FINAAL - 2          
28.apr  LotusTimber/Neemeco  3-1(23,-20,21,25)15-9  Liider/Rae vald 1 või 16 - 8 või 9 vs 4 või 13 - 12 või 5
28.apr TalTech/Kiili   3:0 (20; 14; 23)   Dream Team 2 või 15 - 7 või 10 vs 3 või 14 - 11 või 6
Mehed:            
FINAALID 11.05.2019   Audentese Spordihall     
III.-IV KOHT Punktid:    
12:00  Liider/Rae vald 3:0  Dream Team  (24,22,19)    
FINAAL Punktid:    
14:00  LotusTimber/Neemeco 3:1  TalTech/Kiili (23,20,-19,22)