Meeste esiliiga jätkub veerandfinaalidega

Laupäeval tehakse meeste esiliigas algust kahe võiduni peetavate veerandfinaalseeriatega, kui kaheksa veerandfinalisti asuvad selgitama nelja poolfinalisti. Laupäeval on kavas kolm ja pühapäeval kaks veerandfinaalmängu.

Põhiturniiri parim BMF/Rakvere Võrkpalliklubi sõidab veerandfinaalseeria avavaatuses laupäeval külla põhiturniiril kaheksanda koha saavutanud Tallinna Ülikoolile. Viljandi Võrkpalliklubi (põhiturniiri 2.) mängib võõrsil Audentese SG/Noortekoondisega (7.) ja Võru Võrkpalliklubi (4.) Eesti Maaülikool/Kemotar Logistikakeskusega (5.). Pühapäeval tehakse algust neljanda seeriaga, kui põhiturniiri kuues AB Premium/Rae vald võõrustab põhiturniiril kolmandaks tulnud E-Service/Neemeco SKd. Võistluspäeva teises mängus võtab Viljandi esindus vastu Audentese SG/Noortekoondise.

Kõigis neljas paaris lõppesid põhiturniiri omavahelised vastasseisud 2:0. Võru meeskond mängis Eesti Maaülikool/Kemotar Logistikakeskuse 3:2 tulemusega üle nii võõrsil kui kodusaalis toimunud kohtumises. Võõrsil AB Premium/Rae valda 3:0 tulemusega võitnud E-Service/Neemeco SK oli edukas ka kodupubliku ees, võttes 3:1 võidu. Mõlemad omavahelised vastasseisud võitis ka BMF/Rakvere Võrkpalliklubi, kui Tallinna Ülikool kaotas kodusaalis 2:3 ja võõrsil 0:3 tulemusega. Viljandi Võrkpalliklubi Audentese SG/Noortekoondisele põhiturniiril geimi ei loovutanud.

Veerandfinaalidest pääsevad poolfinaalidesse kaks võitu saavutanud võistkonnad. ESTNOR/Kiili saavutas tänavu 9., IMsport/Järvamaa 10., BIGBANK/SK Duo 11. ja Põltsamaa Võrkpalliklubi 12. koha.