16.11.201813:10
Saaremaa - Võru (Foto: Allan Mehik)

Algav nädalavahetus toob meeste esiliigas väljakule kõik võistkonnad, kes on võistlustules nii laupäeval kui pühapäeval. Oodatavas põnevuskohtumises lähevad vastamisi turniiritabeli parim Tallinna Ülikool ja neljas meeskond LotusTimber/Neemeco SK.

Laupäeval võõrustab kahe kaotuse järel kaks võitu saavutanud Tallinna Spordikool Audentes SG/Noortekoondist, punktita püsiv Pärnu SK/VK tabeli kolmandat Võru Võrkpalliklubi/Werrot, tabeli teine Saaremaa sarnaselt Pärnule esimesi punkte püüdvat IMsport/Järvamaad, hooaega kesiselt alustanud tiitlikaitsja Eesti Maaülikooli Spordiklubi Liider/Rae valda ja BMF/Rakvere VK TalTech/Kiilit. Võistluspäeva oodatuimas mängus lähevad Järveküla koolis vastamisi koduvõistkond Tallinna Ülikool ja LotusTimber/Neemeco SK, kes paiknevad turniiritabelis vastavalt esimesel ja neljandal real. 

Pühapäeval võtab Tallinna Spordikool Sõle Spordikeskuses vastu Pärnu SK/VK ja IMsport/Järvamaa samuti koduväljakul Audentes SG/Noortekoondise. BMF/Rakvere VK sõidab külla Saaremaale, Tallinna Ülikool Liider/Rae vallale ja TalTech/Kiili LotusTimber/Neemeco SK-le. Võistlusnädalale paneb punkti Võrus toimuv kohtumine, milles lähevad vastamisi Lõuna-Eesti võistkonnad Võru VK/Werro ja Eesti Maaülikooli Spordiklubi. 

Nelja vooru järel hoiab maksimaalse 12 punktiga esikohta Tallinna Ülikool, kes edestab ühe punktiga Saaremaad. Nimetatud kaks võistkonda on ka ainsad, kes tänavu on suutnud kaotusi vältida. Võru Võrkpalliklubi/Werro järgneb kolmandana 10 punktiga. 

 

Meeste esiliiga ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN ja turniiritabel SIIN.

 

Ajakava:

Algusaeg Asukoht     Tulemus
17.november 2018 kell 13:00 Audentese Spordikeskus Tallinna Spordikool Audentese SG/Noortekoondis  
17.november 2018 kell 13:00 Pärnu Spordihall Pärnu Spordikool/Võrkpalliklubi Võru Võrkpalliklubi/ Werro  
17.november 2018 kell 13:00 Kuressaare Spordikeskus Saaremaa IMsport/Järvamaa  
17.november 2018 kell 13:00 Kõrveküla Spordihall Eesti Maaülikooli Spordiklubi Liider/Rae vald  
17.november 2018 kell 13:00 Rakvere Rahu hall BMF/Rakvere Võrkpalliklubi TalTech/Kiili  
17.november 2018 kell 14:00 Järveküla kool Tallinna Ülikool LotusTimber/Neemeco SK  
18.november 2018 kell 12:00 Sõle Spordikeskus Tallinna Spordikool Pärnu Spordikool/Võrkpalliklubi  
18.november 2018 kell 12:00 Väätsa Tervisekompleks IMsport/Järvamaa Audentese SG/Noortekoondis  
18.november 2018 kell 13:00 Kuressaare Spordikeskus Saaremaa BMF/Rakvere Võrkpalliklubi  
18.november 2018 kell 13:00 Jüri Gümnaasium Liider/Rae vald Tallinna Ülikool  
18.november 2018 kell 14:00 Tallinna 32. Keskkool LotusTimber/Neemeco SK TalTech/Kiili  
18.november 2018 kell 15:00 SA Võru Spordikeskus võimla Võru Võrkpalliklubi/ Werro Eesti Maaülikooli Spordiklubi

Kommenteeri uudist

Meeste esiliiga jätkub põnevate kohtumistega