18.01.201915:20
Võru Võrkpalliklubi/Werro (Foto: Allan Mehik)

Algaval nädalavahetusele toimub meeste esiliigas 12 mängu, kui kahel korral tulevad väljakule kõik 12 võistkonda. 

Laupäeval võõrustab Tallinna Spordikool tiitlikaitsja Eesti Maaülikooli Spordiklubi, BMF/Rakvere Võrkpalliklubi ainsana võiduta jätkavat IMsport/Järvamaad, Pärnu Spordikool/Võrkpalliklubi ainsana kaotuseta püsivat Tallinna Ülikooli, TalTech/Kiili Võru Võrkpalliklubi/Werrot, Saaremaa Liider/Rae valda ja Audentese SG/Noortekoondis LotusTimber/Neemeco SK-d. 

Pühapäeval mängib Tallinna Spordikool võõrsil Saaremaaga, Võru Võrkpalliklubi/Werro Liider/Rae vallaga, Audentese SG/Noortekoondis TalTech/Kiiliga, Pärnu Spordikool/Võrkpalliklubi LotusTimber/Neemeco SK-ga, IMsport/Järvamaa Tallinna Ülikooliga ja BMF/Rakvere Võrkpalliklubi Eesti Maaülikooli Spordiklubiga. 

Tallinna Ülikool hoiab turniiritabelis maksimaalse 12 võiduga esikohta. LotusTimber/Neemeco SK (25 punkti), BMF/Rakvere Võrkpalliklubi (24), TalTech/Kiili (22) ja Eesti Maaülikooli Spordiklubi (21) on võitnud kaheksa mängu. 

 

Meeste esiliiga ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN ja turniiritabel SIIN.

 

Ajakava:

Algusaeg Asukoht     Tulemus
19.jaanuar 2019 kell 13:00 Sõle Spordikeskus Tallinna Spordikool Eesti Maaülikooli Spordiklubi  
19.jaanuar 2019 kell 13:00 Rakvere Rahu hall BMF/Rakvere Võrkpalliklubi IMsport/Järvamaa  
19.jaanuar 2019 kell 13:00 Pärnu Spordihall Pärnu Spordikool/Võrkpalliklubi Tallinna Ülikool  
19.jaanuar 2019 kell 13:00 Kiili Spordihall TalTech/Kiili Võru Võrkpalliklubi/ Werro  
19.jaanuar 2019 kell 13:00 Kuressaare Spordikeskus Saaremaa Liider/Rae vald  
19.jaanuar 2019 kell 15:00 Audentese Spordikeskus Audentese SG/Noortekoondis LotusTimber/Neemeco SK  
20.jaanuar 2019 kell 13:00 Kuressaare Spordikeskus Saaremaa Tallinna Spordikool  
20.jaanuar 2019 kell 13:00 Jüri Liider/Rae vald Võru Võrkpalliklubi/ Werro  
20.jaanuar 2019 kell 13:00 Kiili Spordihall TalTech/Kiili Audentese SG/Noortekoondis  
20.jaanuar 2019 kell 14:00 Tallinna 32. Keskkool LotusTimber/Neemeco SK Pärnu Spordikool/Võrkpalliklubi  
20.jaanuar 2019 kell 14:00 Järveküla kool Tallinna Ülikool IMsport/Järvamaa  
20.jaanuar 2019 kell 17:00 Eesti Maaülikooli spordihoone Eesti Maaülikooli Spordiklubi BMF/Rakvere Võrkpalliklubi  

Kommenteeri uudist

Meeste esiliiga jätkub põnevate mängudega