19.06.201814:00

Nõo Lihavürsti karikasarja meeste viiendale etapile registreerus 10 paari.

Plussringist liikusid poolfinaali pärast kahenädalast pausi taas koos mänginud Johann Olaf Lääne-Steven Meilus ja eelmise etapi võitjad Siim Tammearu-Steven Kabanen. Miinusringist tulid neile vastu „igihaljad“ Reimo Alas-Tõnu Leemet ja rannavõrkpalli noortekoondise liikmed Märt Tammearu-Timo Lõhmus. Veerandfinaali kaotusega jäid poolfinaalist kõige napimalt välja Helger Hääl-Maksim Ševtšenko ja Ragnar Pähn-Jarek Tigane.

Poolfinaalidest väljusid võidukalt Lääne-Meilus ja Tammearu-Lõhmus, pronksimängus suutsid Tammearu-Kabanen alistada Alas-Leemeti. Finaalmängu võitsid noortekoondise poisid, kes nädalavahetusel olid Eesti karikasarja Tartu Premium7 etapil saanud tubli teise koha. Edetabeli tipus jätkavad võimsalt Alas ja Leemet, neist kuueteistkümne punkti kaugusel on Sten Maask ja Janno Järvpõld, kolmandaks tõusid Lääne ja Meilus.

Nõo Lihavürsti meeste karikasari teeb nüüd nädalase pausi ning jätkub Tartu Rannakeskuses kuuenda etapiga esmaspäeval, 2. juulil algusega kell 18. Täpsem info ja registreerimine Rannakeskuse kodulehel www.rannakeskus.ee.

 

Meeste viienda etapi lõppjärjestus:

1. Märt Tammearu - Timo Lõhmus

2. Johann Olaf Lääne - Steven Meilus

3. Siim Tammearu - Steven Kabanen

4. Reimo Alas - Tõnu Leemet

5. Ragnar Pähn - Jarek Tigane

5. Helger Hääl - Maksim Ševtšenko

7. Hergo Hansmann - Andre Arak

7. Meelis Pärna - Meris Pärna

9. Sten Maask - Janno Järvpõld

9. Erik Kergand - Kaur Kattai

Kommenteeri uudist

Märt Tammearu ja Timo Lõhmuse hea hoog sai jätku