02.12.201817:35
LotusTimber/Neemeco SK (Foto: FB/Allan Mehik)

Meeste esiliiga kaheksandas voorus jätkus turniiritabeli liidri Tallinna Ülikooli ilus seeria, kui ainsana püsitakse kaotuseta. Üle pika aja suutis poolehoidjaid rõõmustada LotusTimber/Neemeco SK, kes lõpetas pika kaotusteseeria. 

Kodusaalis mänginud Tallinna Ülikooli võit turniiritabeli lõpuossa kuuluva Audentese SG/Noortekoondise üle tuli numbritega 3:0 (15, 14, 14). Kodupubliku ees oli edukas ka TalTech/Kiili, võites 3:1 (15, -26, 18, 21) tulemusega Saaremaad. 

Ülejäänud vastasseisud lõppesid külalisvõistkonna paremusega. Enim pidi võiduks vaeva nägema tiitlikaitsja Eesti Maaülikooli Spordiklubi, kes võitis 3:2 (-23, 20, 25, -17, 10) resultaadiga ainsana võiduta jätkava IMsport/Järvamaa. Johann Olaf Lääne tõi võitjatele 19 ja Kristo Karp 15 punkti, Ilmar Mõttus säras võõrustajate poolel 27 punktiga. 

Tallinna Spordikool jäi kodusaalis 0:3 (-18, -12, -21) alla Liider/Rae vallale, Pärnu Spordikool/Võrkpalliklubi 0:3 (-18, -20, -10) BMF/Rakvere Võrkpalliklubile ja Võru Võrkpalliklubi/Werro 1:3 (19, -22, -19, -25) neljamängulise kaotusteseeria lõpetanud LotusTimber/Neemeco SK-le. 

Esikohal jätkaval Tallinna Ülikoolil on kirjas 8 võitu, BMF/Rakvere Võrkpalliklubi järgneb teisena kuue võiduga. TalTech/Kiili, Saaremaa ja Eesti Maaülikooli Spordiklubi on kogunud 5 võitu. 7. detsembril võõrustab IMsport/Järvamaa Tallinna Spordikooli.

 

Meeste esiliiga ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN ja turniiritabel SIIN.

 

Ajakava:

Algusaeg Asukoht     Tulemus
2.detsember 2018 kell 12:00 Audentese Spordikeskus Tallinna Spordikool Liider/Rae vald 0:3 (-18, -12, -21)
2.detsember 2018 kell 12:00 Väätsa Tervisekompleks IMsport/Järvamaa Eesti Maaülikooli Spordiklubi 2:3 (23, -20, -25, 17, -10) 
2.detsember 2018 kell 13:00 Tallinna Tehnikaülikooli spordihoone TalTech/KIILI Saaremaa 3:1 (15, -26, 18, 21) 
2.detsember 2018 kell 13:00 Pärnu Spordihall Pärnu Spordikool/Võrkpalliklubi BMF/Rakvere Võrkpalliklubi 0:3 (-18, -20, -10) 
2.detsember 2018 kell 14:00 Järveküla kool Tallinna Ülikool Audentese SG/Noortekoondis 3:0 (15, 14, 14) 
2.detsember 2018 kell 15:00 SA Võru Spordikeskus võimla Võru Võrkpalliklubi/ Werro LotusTimber/Neemeco SK 1:3 (19, -22, -19, -25)
7.detsember 2018 kell 19:00 Väätsa Tervisekompleks IMsport/Järvamaa Tallinna Spordikool  

Kommenteeri uudist

LotusTimber/Neemeco SK pani kaotusteseeriale punkti