01.12.201815:55
Tallinna Ülikooli meeskond. Foto: Facebook

Meeste esiliiga tänastest mängudest oli oodatuim Rakveres peetud kohtumine, kui liidrite heitluses läksid vastamisi BMF/Rakvere Võrkpalliklubi ja Tallinna Ülikool. Oodatult kujunes vastasseisust tõeline põnevusetendus. 

Kodupubliku toetust nautinud ja enne tänast kolmes viimases mängus väljakult võitjana lahkunud Rakvere asus kohtumist 25:21 geimivõiduga juhtima, kuid pidi lõpuks vastu võtma valusa 2:3 (21, -19, -16, 24, -7)  kaotuse. Sander Steinberg tõi seitsme vooru järel ainsana kaotuseta jätkavale Tallinna Ülikoolile 18 ja Mihkel Hiielaid 10 punkti, Kaarel Pomerants kogus Rakvere esinduse poolel 16 punkti.  

Viiegeimiline lahing toimus ka Tartus, kus kolmanda järjestikuse võidu võtnud tiitlikaitsja Eesti Maaülikooli Spordiklubi mängis 3:2 (21, -23, -21, 21, 10) üle kolme võidu järel juba neljanda järjestikuse kaotuse saanud LotusTimber/Neemeco SK. Audentese SG/Noortekoondis võitis kodusaalis 3:0 (18, 12, 18) Saaremaa, Võru Võrkpalliklubi/ Werro 3:0 (22, 15, 16) neljamängulise võiduseeria lõpetanud Tallinna Spordikooli ja kolme kaotuse järel taaskord võitude teele naasnud Liider/Rae vald 3:0 (17, 11, 10) Pärnu Spordikool/Võrkpalliklubi. 

Üks mäng peeti ka reedel, kui ainsana võiduta jätkav IMsport/Järvamaa jäi koduväljakul 0:3 (-15, -22, -24)  alla TalTech/Kiilile. Pühapäeval mängib Liider/Rae vald võõrsil Tallinna Spordikooliga, Eesti Maaülikooli Spordiklubi IMsport/Järvamaaga, Saaremaa TalTech/Kiiliga ja BMF/Rakvere Võrkpalliklubi Pärnu Spordikool/Võrkpalliklubiga. Tallinna Ülikool mängib kodupubliku ees Audentese SG/Noortekoondisega ja Võru Võrkpalliklubi/ Werro LotusTimber/Neemeco SK-ga. 

 

Meeste esiliiga ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN ja turniiritabel SIIN.

 

Ajakava:

Algusaeg Asukoht     Tulemus
30.november 2018 kell 19:00 Väätsa Tervisekompleks IMsport/Järvamaa TalTech/KIILI 0:3 (-15, -22, -24) 
1.detsember 2018 kell 13:00 Audentese Spordikeskus Audentese SG/Noortekoondis Saaremaa 3:0 (18, 12, 18) 
1.detsember 2018 kell 13:00 Jüri Liider/Rae vald Pärnu Spordikool/Võrkpalliklubi 3:0 (17, 11, 10) 
1.detsember 2018 kell 13:00 Eesti Maaülikooli spordihoone Eesti Maaülikooli Spordiklubi LotusTimber/Neemeco SK 3:2 (21, -23, -21, 21, 10) 
1.detsember 2018 kell 13:00 Rakvere Rahu hall BMF/Rakvere Võrkpalliklubi Tallinna Ülikool 2:3 (21, -19, -16, 24, -7) 
1.detsember 2018 kell 15:00 SA Võru Spordikeskus võimla Võru Võrkpalliklubi/ Werro Tallinna Spordikool 3:0 (22, 15, 16) 
2.detsember 2018 kell 12:00 Audentese Spordikeskus Tallinna Spordikool Liider/Rae vald  
2.detsember 2018 kell 12:00 Väätsa Tervisekompleks IMsport/Järvamaa Eesti Maaülikooli Spordiklubi  
2.detsember 2018 kell 13:00 Tallinna Tehnikaülikooli spordihoone TalTech/KIILI Saaremaa  
2.detsember 2018 kell 13:00 Pärnu Spordihall Pärnu Spordikool/Võrkpalliklubi BMF/Rakvere Võrkpalliklubi  
2.detsember 2018 kell 14:00 Järveküla kool Tallinna Ülikool Audentese SG/Noortekoondis  
2.detsember 2018 kell 15:00 SA Võru Spordikeskus võimla Võru Võrkpalliklubi/ Werro LotusTimber/Neemeco SK

 

Kommenteeri uudist

Liidrite kohtumine lõppes Tallinna Ülikooli napi paremusega