02.03.201916:10
Saaremaa (Foto: Allan Mehik)

Meeste esiliiga laupäevases mängudevoorus kohtusid omavahel turniiritabeli tippu kuuluvad võistkonnad, kui esikohta hoidev Tallinna Ülikool võõrustas lähimat jälitajat BMF/Rakvere Võrkpalliklubi. Võitja selgitamiseks läks vaja nelja geimi.

Võõrsil mänginud BMF/Rakvere Võrkpalliklubi asus esimese geimi 25:21 paremusega vastasseisu juhtima, kuid kolmes järgnevas edukam olnud Tallinna Ülikool jätkas 3:1 (-21, 25, 16, 20) võiduga imelist seeriat, olles võitnud kõik tänavuse hooaja 19 mängu. LotusTimber/Neemeco SK alistas kodupubliku abiga 3:1 (-17, 25, 23, 18) tiitlikaitsja Eesti Maaülikooli Spordiklubi, TalTech/Kiili 3:0 (10, 20, 23) IMsport/Järvamaa ja Saaremaa 3:0 (23, 24, 19) Audentese SG/Noortekoondise.

Jasper Laus panustas TalTech/Kiili võitu 11 punkti, Joonas Liik ja Sten Perillus tõid IMsport/Järvamaale 10 punkti. 14 punktiga osutus Saarema resultatiivseimaks Siim Olavi Rantanen ja 16 punktiga Audentese SG/Noortekoondise tulemuslikumaks Ivory Õuekallas.

Ainsatena jõudsid võõrsil võiduni Võru Võrkpalliklubi/Werro ja Liider/Rae vald, võites vastavalt 3:0 (19, 27, 24) Tallinna Spordikooli ja 3:0 (17, 12, 10) Pärnu Spordikool/Võrkpalliklubi. Reedel mängis BMF/Rakvere Võrkpalliklubi 3:0 (7, 7, 13) tulemusega üle Pärnu Spordikool/Võrkpalliklubi. 

Pühapäeval kohtub Tallinna Ülikool võõrsil Audentese SG/Noortekoondisega, Tallinna Spordikool Liider/Rae vallaga, TalTech/Kiili Saaremaaga, IMsport/Järvamaa Eesti Maaülikooli Spordiklubiga ja Võru Võrkpalliklubi/Werro LotusTimber/Neemeco SK-ga. 

 

Meeste esiliiga ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN ja turniiritabel SIIN.

 

Ajakava:

Algusaeg Asukoht     Tulemus
1.märts 2019 kell 19:00 Rakvere Rahu hall BMF/Rakvere Võrkpalliklubi Pärnu Spordikool/Võrkpalliklubi 3:0 (7, 7, 13) 
2.märts 2019 kell 12:00 Sõle Spordikeskus Tallinna Spordikool Võru Võrkpalliklubi/Werro 0:3 (-19, -27, -24) 
2.märts 2019 kell 13:00 Kuressaare Spordikeskus Saaremaa Audentese SG/Noortekoondis 3:0 (23, 24, 19) 
2.märts 2019 kell 13:00 Pärnu Mai Kool Pärnu Spordikool/Võrkpalliklubi Liider/Rae vald 0:3 (-17, -12, -10) 
2.märts 2019 kell 13:00 Kiili Spordihall TalTech/KIILI IMsport/Järvamaa 3:0 (10, 20, 23) 
2.märts 2019 kell 14:00 Järveküla kool Tallinna Ülikool BMF/Rakvere Võrkpalliklubi 3:1 (-21, 25, 16, 20) 
2.märts 2019 kell 18:00 Tallinna 32. Keskkool LotusTimber/Neemeco SK Eesti Maaülikooli Spordiklubi 3:1 (-17, 25, 23, 18) 
3.märts 2019 kell 12:00 Audentese Spordikeskus Audentese SG/Noortekoondis Tallinna Ülikool  
3.märts 2019 kell 13:00 Jüri Gümnaasium Liider/Rae vald Tallinna Spordikool  
3.märts 2019 kell 13:00 Kuressaare Spordikeskus Saaremaa TalTech/KIILI  
3.märts 2019 kell 13:00 Eesti Maaülikooli spordihoone Eesti Maaülikooli Spordiklubi IMsport/Järvamaa  
3.märts 2019 kell 14:00 Tallinna 32. Keskkool LotusTimber/Neemeco SK Võru Võrkpalliklubi/ Werro  

Kommenteeri uudist

Liidrite duellis jäi peale kaotuseta jätkav Tallinna Ülikool