09.07.201814:45

  19. augustil toimuva Läti - Eesti EM-valikmängu eel toimub Riias rahvusvaheline laste võrkpalliturniir Kinder+Sport VolleyFest. Turniir on mõeldud lastele vanuses 10 kuni 17 eluaastat ja osalema on oodata 800 last.

  Turniir algab 19. augusti hommikul Daugava staadionil. Mängitakse vanuseklassides U11, U13, U15 ja U17. Kinder+ VolleyFest lõpeb selle arvestusega, et kõik osalejad - lapsed, lapsevanemad ja treenerid - jõuaksid õigel ajal ühineda Eesti võrkpallifännidega Eesti - Läti mängu tribüünidel.

  Registreerimine on avatud ja registreeruda saab siin: https://goo.gl/forms/Q95bxEcYyWFbrVo92

  Juhendiga saab tutvuda SIIN.

  Registreerimisleht on SIIN.

  Põnev nädalavahetus Riias

  Võrkpallisõpradel on põhjust Riiga kohale minna juba päev varem, sest 18. augustil toimub Daugava staadioni väisväljakutel harrastajatele mõeldud suurturniir Lido VolleyFest, kuhu on osalema oodatud absoluutselt igal tasemel huvilised. Rohkem infot leiab siit: http://volleyfest.eu

  Harrastajatele mõeldud suurturniirile on osalema oodata vähemalt 100 võistkonda Lätist, Eestist, Venemaalt, Leedust ja Soomest. Juuli alguse seisuga on regiostreerunud juba pea 50 võistkonda. Festivali toimumiskohaks on Daugava staadion Riias, kuhu ehitatakse vähemalt 16 ajutist murukattel võrkpalliväljakut.

  Turniir toimub 8 kategoorias: Mehed A (edasijõudnud, ainult kutsetega), Mehed B (kesktase), Mehed C (algajad), Mehed 50+ (50-aastased või vanemad 18. augusti seisuga), naised A (edasijõudnud ja kesktase), naised B (algajad), naised 45+ (45-aastased või vanemad 18. augusti seisuga), MIX (3 meest ja 3 naist).

  Festival lõpeb meeleoluka afterpartyga koos Sibyl Vane´i ja Tom Lilienthaliga Riia ühes suuremas ööklubis Coyote Fly ja festivalil osalenud mängijatele on sissepääs tasuta. Samuti on osalejatele tasuta ühistransport linnas ja iga osaleja saab toetajatelt üllatuskingituse!

  19. augusti päeval, algusega kell 14:30, algab Riia kesklinnas, Stockmanni ees asuval vabaõhulaval Eesti võrkpallifännide lõõgastusprojekt, mille raames astuvad üles mitmed armastatud Eesti artistid eesotsas Genka ja Paul Oja ning Justamendiga. Sealtsamast stardib kell 17:00 fännirongkäik Riga Arenale, rongkäigus hoiab fännide lauluhääle ja tuju üleval TTÜ meeskoor.

  Nädalavahetuse tipphetk on "Sajandi võrkpallimatš", kui Eesti ja Läti võrkpalli rahvusmeeskonnad kohtuvad mõlema riigi 100. sünnipäeva aastal Euroopa meistrivõistluste valikmängus. Suur mäng toimub Riga Arenal, algusaeg on 19.00. 

  Kohtumise teeb veel erilisemaks fakt, et Läti koondise peatreeneriks on endine Eesti rahvusmeeskonna juhendaja Avo Keel ja see mäng on tema jaoks esimene kord Eesti vastu treenerina tegutseda.

  Eesti Võrkpalli Liit loodab, et kohtumist tuleb vaatama kuni 3000 Eesti võrkpallifänni. Ja kohale tasub kindlasti tulla juba päev varem, sest erinevaid sportlikke ja meelelahutuslikke tegevusi jagub nii 18. kui 19. augustile.

  17.-19. augustil toimuvad lisaks Riia linna päevad, 20. august on aga teatavasti Eesti taasiseseisvumispäev ja nii saab vollefänn planeerida pika ja sportliku nädalavahetuse.

  Kommenteeri uudist

  Läti ja Eesti EM-valikmängu eel toimuva Kinder+Sport VolleyFest laste turniiri registreerimine on avatud