10.06.201920:45
Pro mehed 1. etapp

Möödunud nädalal toimusid Kakumäel Credit24 Rannaareenil meespaaride turniirid, kui kavas oli pro meeste ja harrastajate turniir.

Neljapäeval (6. juuni) astusid võistlustulle pro mehed, kui osalemas oli kuus paari. Esimesse poolfinaali pääsesid Argo Arak ja Helger Hääl ning Nils Rühka ja Renet Vanker, 2:0 seisuga jõudsid finaali Arak ja Hääl. 

Teise poolfinaali mängisid ennast Rivo Vesik ja Rasmus Meius ning Kevin Saar ja Andris Õunpuu. Mängu võitsid 2:0 seisuga Vesik ja Meius. 
3.-4. koha vastasseisus jäid 2:1 tulemusega peale Rühka ja Vanker. Finaalis said Arak ja Hääl oma mängu kohe käima, võttes Vesiku ja Meiuse üle 2:0 võidu. 

Pühapäeval (09.06) tuli harrastaja turniirile osalema 10 paari. A-alagrupis käis tõeline lahing, kui surnud ringi kaudu pääsesid poolfinaali Lauri Arumeel ja Karl Lomp ning Anton Laus ja Sergei Ovchinnikov. B-alagrupist pääsesid poodiumikohtade eest võitlema alagrupi puhaste paberitega läbinud Roman Krõlov ja Stanislav Sidorov ning ühe kaotusega Albert Strašnov ja Tanel Vaarmann.

Esimeses poolfinaalis võtsid Arumeel ja Lomp 2:0 võidu Strašnovi ja Vaarmanni üle.  Teises poolfinaalis kohtusid Krõlov ja Sidorov ning Laus ja Ovchinnikov. Head mängu näidanud Krõlov ja Sidorov saavutasid 2:0 võidu, millega kindlustati koht finaalis. 

3.-4. koha mäng kujunes kolmegeimiliseks, kus visa võitlust näitasid mõlemad paarid, kuid 2:1 seisuga pääsesid poodiumile Laus ja Ovchinnikov. Pingelises finaalis olid pikkadel pallivahetustel kindlamad Krõlov ja Sidorov, kes võtsid nii 2:1 võidu ja kokkuvõttes esikoha.

Turniiri toetasid ja auhinnad panid välja: Credit24, Maks & Moorits, Red Bull, Forum Cinemas, TradeHouse, Deja Vu, SeaRay, AdGorilla, Baltic Boat, Venus Club, TerasBeach.

 

Sellel nädalal on tulemas: 
Neljapäeval (13.06) - turniir naispaaridele https://www.facebook.com/events/733253250411179/
Registreerimise link  https://forms.gle/vSS4MvE65AzXeX7AA

Pühapäeval (16.06) - turniir segapaaridele https://www.facebook.com/events/927455084259958/
Registreerimise link  https://forms.gle/QG4JJEs5fYc7rkcg6

 

Pro meeste lõplik järjestus:

1. Helger Hääl/Argo Arak
2. Rivo Vesik/Rasmus Meius
3. Nils Rühka/Renet Vanker
4. Kevin Saar/Andris Õunpuu
5. Marko Sõna/Indrek Verro
6. Tamur Viidalepp/Cris Karlis Lepp

 

Harrastajate lõplik järjestus:

1. Roman Krõlov/Stanislav Sidorov
2. Lauri Arumeel/Karl Lomp
3. Anton Laus/Sergei Ovchinnikov
4. Albert Strašnov/Tanel Vaarmann
5. Armands Putnis/Valdis Stalidzāns
6. Joosep Põldma/Joosep Vihandi
7. Samuel Põldaru/Rando Oja
8. Roger Tibar/Mikk Tarros
9. Karmo Varatu/Hendrik Kose
10. Kristjan Teär/Imre Aasakivi

 Harrastajate 1. etapp

Kommenteeri uudist

Läbi suve toimuv Credit24 karikasari sai hoo sisse esimeste võistlustega