24.07.201814:30

Nõo Lihavürsti karikasarja meeste üheksandal etapil osales seitse paari.

Esimesest alagrupist mängisid ennast poolfinaali vanameistrid Reimo Alas ja Tõnu Leemet ning Johann Olaf Lääne ja Steven Meilus. Teisest alagrupist pääsesid kohamängudele Sten Maask ja Janno Järvpõld ning Mario Liiva ja Kristo Karp. Kõige napimalt jäid poolfinaalist eemale Taavi Ruuspõld ja Helger Hääl ning Nils Holger Sova ja Verner Läll.

Poolfinaalidest väljusid võitjatena edetabeli liidrid Alas ja Leemet ning nende igipõlised konkurendid Lääne ja Meilus. Finaalis said alagrupi napi kaotuse eest magusa revanši nooremad mängumehed Lääne ja Meilus, kellele see oli sellel hooajal esimeseks etapivõiduks. Kolmanda koha kohtumises olid paremad Maask ja Järvpõld. Enne viimast etappi troonivad edetabeli tipus vanameistrid Alas ja Leemet, etapivõiduga tõusid teiseks Lääne ja Meilus, kellest nelja punkti kaugusel on Maask ja Järvpõld.

Nõo Lihavürsti karikasarja meeste viimane etapp toimub Tartu Rannakeskuses järgmisel esmaspäeval, 30. juulil algusega kell 18. Täpsem info ja registreerimine Rannakeskuse kodulehel www.rannakeskus.ee.

 

Meeste 9. etapi lõppjärjestus:

1. Johann Olaf Lääne - Steven Meilus
2. Reimo Alas - Tõnu Leemet
3. Sten Maask - Janno Järvpõld
4. Mario Liiva - Kristo Karp
5. Taavi Ruuspõld - Helger Hääl
5. Nils Holger Sova - Verner Läll
7. Rainer Järv - Madis Küüsvek

 

Kommenteeri uudist

Lääne ja Meilus võitsid Nõo Lihavürsti karikasarja eelviimase etapi