11.06.201911:50

Nõo Lihavürsti karikasarja meeste neljandale etapile tuli esikohta püüdma 16 paari. Võistkonnad paigutati kahe-miinuse-tabelisse vastavalt edetabeli punktidele.

Plussringi läbisid puhaste paberitega Johann Olaf Lääne ja Steven Meilus ning vanameistrid Reimo Alas ja Tõnu Leemet. Pikema tööpäeva tegid poolfinaali jõudmiseks eelmise etapi võitjad Ragnar Pähn ja Kristo Fedoritš ning Sten Maask ja Janno Järvpõld. Veerandfinaali kaotusega jäid viiendat kohta jagama Johan Vahter ja Martin Lukka ning Rauno Kink ja Mikk Kesküla.

Poolfinaalides olid kindlamad Meilus ja Lääne ning Pähn ja Fedoritš, finaalmängus võtsid selle hooaja teise etapivõidu Meilus ja Lääne. Kolmanda koha mängus jäid peale vanameistrid Alas ja Leemet. Nõo Lihavürsti karikasarja edetabeli liidriteks tõusid 56 punktiga Meilus ja Lääne, neile järgnevad 48 punktiga vanameistrid Alas ja Leemet, kolmandaks kukkusid 44 punktiga SK Duo noored Hansman ja Junkin.

Nõo Lihavürsti karikasarja meeste viies etapp toimub Tartu Rannakeskuses järgmisel esmaspäeval, 17. juunil algusega kell 18. Täpsem info ja registreerimine SIIN

 

Meeste neljanda etapi lõppjärjestus:            

1. Johann Olaf Lääne - Steven Meilus
2. Ragnar Pähn - Kristo Fedoritš
3. Reimo Alas - Tõnu Leemet
4. Sten Maask - Janno Järvpõld
5. Johan Vahter - Martin Lukka
5. Rauno Kink - Mikk Kesküla
7 Siim Tammearu - Aaron Oliver Aaviste
7. Kaur Kattai - Janno Jõela
9. Marek Peterson - Koit Vaino
9. Priit Tigane - Lauri Lehiste
9. Riivo Rüütel - Kermo Basov
9. Margus Kodu - Egon Pentjärv
13. Priit Laos - Siim Kukk
13. Mario Liiva - Marti Soosaar
13. Kevin Helimets - Karmo Aros
13. Rainer Järv - Madis Küüsvek

 

 

Kommenteeri uudist

Lääne ja Meilus tõusid etapivõiduga Nõo Lihavürsti karikasarja liidriteks