18.06.201912:00

10 meespaari osales Nõo Lihavürsti karikasarja meeste viiendal etapil. Võistkonnad paigutati kahe-miinuse-tabelisse vastavalt edetabeli punktidele.

Plussringist tulid võidukalt läbi edetabeli liidrid Johann Olaf Lääne ja Steven Meilus ning Sten Maask ja Janno Järvpõld. Miinusringist pääsesid esinelikusse Ragnar Pähn ja Kunnar Kangro ning Hergo Hansman ja Andreas Junkin. Veerandfinaali kaotusega jäid viiendat kohta jagama Riivo Rüütel ja Siim Tammearu ning Rauno Kink ja Mikk Kesküla.

Poolfinaalides olid võidukad Meilus ja Lääne ning Maask ja Järvpõld, finaalmängus võtsid teise etapivõidu järjest Meilus ja Lääne. Kolmas koht kuulus paarile Pähn ja Kangro. 76 punktiga jätkavad Nõo Lihavürsti karikasarja liidritena Meilus ja Lääne, teiseks tõusid 58 punktiga Hansman ja Junkin.

Nõo Lihavürsti meeste karikasari läheb nüüd nädalaks jaanipausile ja jätkub juuli alguses. Nõo Lihavürsti karikasarja meeste kuues etapp toimub Tartu Rannakeskuses ülejärgmisel esmaspäeval, 1. juulil algusega kell 18. Täpsem info ja registreerimine SIIN

 

Meeste viienda etapi lõppjärjestus:            

1. Johann Olaf Lääne - Steven Meilus
2. Sten Maask - Janno Järvpõld
3. Ragnar Pähn - Kunnar Kangro
4. Hergo Hansman - Andreas Junkin
5. Riivo Rüütel - Siim Tammearu
5. Rauno Kink - Mikk Kesküla
7. Rainer Kulp - Karl-Joosep Kesküla
7. Marek Peterson - Koit Vaino
9. Rainer Järv - Asko Aasmäe
9. Kevin Helimets - Janar Madilainen

 

 

Kommenteeri uudist

Lääne ja Meilus domineerisid taas Nõo Lihavürsti karikasarjas