22.03.201810:55
Ülenurme (Foto: skduo.ee)

Naiste esiliigas jõudis poolfinaali lävele Ülenurme, kes veerandfinaalseeria avamängus VK Kramp N1 võistkonnale geimi ei loovutanud. Uuesti kohtutakse pühapäeval.

Põhiturniiril kolmanda koha saavutanud Ülenurme võitis võõrsil peetud mängus avageimi 25:23 tulemusega. Teine geim osutas kohtumise ühepoolseimaks, kui põhiturniiril kuuendaks tulnud koduvõistkond VK Kramp N1 noppis 14 punkti. Kolmas geim lõppes Ülenurme 25:21 ja kogu mäng seega 3:0 (23, 14, 21) paremusega.

Samad naiskonnad peavad teise mängu Tõrvandi Spordihoones pühapäeval kell 16. Ülenurmele piisab edasipääsuks kahest geimivõidust, Kramp peab omakorda võtma 3:0 või 3:1 võidu ja olema parem ka kuldses geimis.

Teises veerandfinaalpaaris kohtuvad tiitlikaitsja Sparta (põhiturniiri 4.) ja Tartu Dorpat/TKSK (5.). Seeria avatakse täna kell 20.30 Tartus, korduskohtumine leiab aset 29. märtsil Tallinnas. Põhiturniiri parim Kuressaare ja teine naiskond Peetri Võrkpalliklubi on koha poolfinaalis juba taganud.

Naiste esiliiga ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN.