Võrkpalli Liidul on hea meel teatada, et sel aastal on koolivõrkpalli peasponsoriks Super Skypark!

Super Skypark paneb välja kõikidele Pallilahingu, Miniliiga ja Kooliliiga maakonnavoorus osalejatele Super Skyparki batuudi- ja mängukeskuse pileti!

Vinged auhinnad ootavad ka piirkonnaturniiride ning finaalturniiri esikolmikuid ning mis kõige uhkem, võistkonnad, kel õnnestub võita kogu võistlussari saavad Super Skyparki poolt auhinnaks grupikülastuse, mis sisaldab batuudikeskuse ja teaduskeskuse SkyLab külastust, sõitu vaaterattal ning pizzapidu restoranis! Seega on mille nimel võistlema tulla!

Lisaks on Super Skypark pannud välja ka auhinnad õpetajatele ja treeneritele, et neid veel enam motiveerida lastega võistlemas käima! Regiooniturniiride esikolmiku õpetajatele vaaterattasõidud, sarjade võitjate õpetajatele VIP MUMM Elamus vaaterattal neljale koos üllatusega ning lisaks loositakse kõikide osalenud õpetajate/treenerite vahel välja veel 10 VIP MUMM elamust vaaterattal!

Auhinnalaud on väga uhke ning nüüd ei jäägi muud üle kui panna oma võistkond ruttu kirja nii Pallilahingu, Miniliiga kui ka Kooliliiga võistlusele!

Kooliliiga Miniliiga