Kohilas selgusid Mikroliiga Festivali parimad

Kolmapäeval toimus Kohilas pärast kaheaastast pausi Super Skypark Mikroliiga Festival 1.-3. klassi lastele. Mängiti kahes liigas – püüdmispall ja minivõrkpall.

Poiste püüdmispalli turniiril osales viis võistkonda. Esikoha saavutas kõikides mängudes 2:0 võidu võtnud Neemeco Gerardo’s Toys Kohila vald, kellele järgnes Leisi Kool Saaremaalt ja Rakvere Spordikool. Neljas koht läks Saaremaa Spordikoolile ja viies Kindluse Kool/Rae vallale.

Tüdrukute püüdmispalli turniiril osales seitse võistkonda, kes olid jaotatud kahte alagruppi. A-alagrupis saavutas kolme võiduga esikoha Neemeco Gerardo’s Toys/Kohila vald, edestades Katoliku Hariduskeskust, Tartu Duot ja Kindluse Kool/Rae valda. B-alagrupis teenis kahe võiduga esikoha Pärnu Spordikool, kes edestas Kohila Võrkpalliklubi ja Kohtla-Järve esindust.

5.-7. koha mängudes alistas Tartu Duo 2:0 Kohtla-Järve ja saavutas seega viienda koha. Kindluse Kool/Rae vald oli 2:0 parem Kohtla-Järvest, millega võeti kuues koht. Esimeses poolfinaalis võitis Neemeco 2:0 Kohila Võrkpalliklubi ja teises Katoliku HK 2:0 Pärnu Spordikooli. Pronksimängus oli Kohila võistkond tasavägises kohtumises 2:1 tulemusega parem Pärnu võistkonnast. Katoliku HK võttis finaalis Neemecolt alagrupis saadud kaotuse eest revanši ja saavutas esikoha.

Tüdrukute püüdmiseta minivõrkpalli arvestuses võistles neli võistkonda. Kolme võiduga saavutas esikoha Viljandi Spordikool, omavahelise mängu 1:2 kaotanud Rakvere Spordikool hõivas teise koha. Kolmandale kohale tuli Katoliku HK, kes oli linnarivaalist Tartu Duost üle 2:0. Tartu Duole läks seega kirja neljas koht.

Poiste püüdmiseta minivõrkpallis võistles kolm võistkonda. Kahe 3:0 võiduga võitis turniiri Rakvere Spordikool. Teise koha sai ühe võiduga IMSport, kes oli 3:1 resultaadiga üle Katoliku Hariduskeskusest.

Mikroliiga Festivali pildigalerii on nähtav SIIN. Eesti Võrkpalli Liit tänab Super Skyparki vingete auhindade eest!