07.06.202012:10

  Kohila Võrkpalliklubi pakub sel suvel erinevaid väljundeid nii lastele kui noortele. Uus ja põnev ettevõtmine on Spordimalev, mille loomise mõte oli õhus juba eelmisel suvel, kuid teoks saab alles tänavu. 

  Spordimaleva idee sai alguse sellest, et Kohila noored võrkpallurid olid huvitatud suvel töötamisest ja ka spordist. Kuna töökäsi oli omal territooriumil vaja kohe ja kiiresti, oli ideest teostuseni vaja astuda vaid paar sammu.

  Rannavollekeskus, mille Kohila Võrkpalliklubi rajas Kohilasse juba 2005. aastal ja laiendas 2012. aastal, on aja jooksul väsinud ja kulunud ning ootab esimeses järjekorras töökaid noori remont- ja heakorratöödele. Kohila võrkpalluritest tüdrukud-poisid, kes töid tegema hakkavad, on ka ise keskuse igapäevased kasutajad, mis kindlasti aitab edaspidi kaasa üldise korra tagamisele. 19. juuniks peaks Rannavollekeskus olema värske väljanägemisega.

  Mõned tööd ootavad järge ka Kohilas teistel objektidel, loodetavasti saavad needki tehtud esimeses malevas. Kui asi õnnestub ja kõik on rahul, on plaanis korraldada samal suvel veel kaks malevat, kuhu on oodatud ka mujalt klubidest töökaid võrkpallureid.

  Esimene nädal on proovinädal, teisel algab päris malevaelu. Kell 9 on kogunemine ja tööde jagamine, seejärel töö, lõunapaus ja pärast seda põnevad võrkpallilahingud. Iga päev toimuvad erinevad turniirid (paaris-, segaturniirid, pimevõrkpall, kahe palliga mäng, osavusharjutused). Iga turniir annab osalejale vastavalt sooritatud tulemusele punkte, mis liidetakse ja laagri viimasel päeval toimub autasustamine. Nii parimatele kui ka kõikidele osalejatele on erinevad ettevõtted välja pannud auhindu.

  Noorematele lastele on Kohilas suve jooksul samuti mitu laagrit, esimene neist algab 15. juunil, on päevalaager ja kestab nädal aega. Sinna on oodatud 1.-3. ja 4.-6. klassi tüdrukud-poisid. 1.-3. klassile on kaks rühma, üks võrkpallihuvilistele ning teine lihtsalt toredaid mänge ja liikumist soovivatele lastele. 4.-6. klassi tüdrukutele-poistele on laager võrkpallisuunaline, eelkõige õpitakse võrkpallielemente ja mängitakse võrkpalli. On ka teisi tegevusi, kuid primaarne on võrkpall.

  Suvelaagriga saab liituda 11. juunini, link on leitav SIIN

  Lisainfo: kohilavorkpalliklubi@gmail.com

  Kommenteeri uudist

  Kohilas alustab tööd noorte Spordimalev