04.01.202018:30

    Kohila Võrkpallifestival jätkus reedel Talvekarikaga, millest võttis osa 20 võistkonda.

    Mängupäev oli pikk ja pingeline, kuid rõõm on näha, et Eesti võrkpallile kasvab väärikas järelkasv. Kõik osalejad pidasid lõpuni vastu ja nii mõnelgi jätkus jõudu osaleda festivali kolmandal päeval ehk laupäeval peetud paaristurniiril.

    Korraldajad tänavad osalejaid ja treenereid, kes oma kasvandikud Kohilasse mängima tõid.

     

    Esikolmikud:

    U16 tütarlapsed
    1. SK Tats (Liisi Laus, Saskia Leht, Isabel Kärner, Astrid Bogdanov, Maarja Liisa Polman, Carmen Tiffany Tuisk-parim mängija, Aliise- Marie Tamme, Anna Kukemelk, treener Karin Vassil)
    2. VK Täht (Agnethe Katrina Eelrand-parim mängija, Loore Lisete Aas, Liisabel Lass, Liis Auväärt, Pia Marii Leht, Carola Maikov, Carmen Maikov, treener Kersti Leok)
    3. Kohila VK (Miia-Mari Piirmets- parim mängija, Rebecca Pent, Elis Prunt, Merili Heinaru, Helina Vaikla, Greete Peters, Helen Haljasorg, treener Ingrid Kangur)

    U16 poeglapsed
    1. Pärnu SK (Alex Laats, Aleksander Sarapuu- parim mängija, Hans Alfons Haljas, Martin Jürissoo, Darek Vahemets, Tõnis Hendrik Tallo, Martis Sutt, Kristo Rammulüüs, Tormi Õige, Endri Sutt, treener Peeter Kais)
    2. Oru (Uku Kesküla, Kennet Saarloo, Romet Metspalu- parim mängija, Sten Kärp, Christjan Sarjas, Kaspar Viiron, Ragnar Juurik, Andre Liht, treener Agur Asperk)
    3. Tartu SS Kalev (Marten Leosk, Robin Rohula, Oskar Roots- parim mängija, Uku Saag, Kevin Kuusik, Joosep Olle, Rasmus Piir, treener Margus Pärsik)

    U18/20 neiud
    1. Pärnu SK U20 (Karolin Prõhid- parim mängija, Lizet Tüvi, Grete Merila, Emilie Haljas, Nele-Liis Sams, Annet- Elisabeth Laanepõld, Reilika Ritson, treener Helju Sutt)
    2. Pärnu SK U18 (Kerttu Karu- parim mängija, Agnessa Siim, Alina Frisgher, Liisa Lepmets, Elandra Lõbus, Ieva Jevgenieva, Eliise Markson, Janeli Mölder, Kristel Vahtra, treener Helju Sutt)
    3. Kohila VK (Agnes Markus, Melani Vahesaar, Eliisa Neigo- parim mängija, Merili Heinaru, Elis Prunt, Miia- Mari Piirmets, Helina Vaikla, Rebecca Pent, Greete Peters, treener Ingrid Kangur)

    U18/20 noormehed
    1. Neemeco SK (Siim Kaarel Maasalu, Kevin Kristofer Laanmets, Karel Meerbach, Egert Roodi, Markus Poomann, Sten-Markus Taasväli, Andri Rait Schults, Paul Mihkel Maasalu, Bogdan- Julian Vlasjuk- parim mängija, Marten Stopkin, Hendry Visotskis, juhendaja Karl Ramon Vilbo, treener Madis Kesküla)
    2. Selver (Tristan Urb, Tristan Täht, Marcos Toompuu, Mati Juus- parim mängija, Kristen Kangur, Rasmus Klaas, treener Rando Ringmets)
    3. Pärnu SK (Markus Kohtla, Kristofer Rünt, Andro Karuks, Handero Heinastu- parim mängija, Endri Sutt, Tõnis Hedrik Tallo, treener Peeter Kais).

    Kommenteeri uudist

    Kohila Talvekarikal mängis 20 võistkonda