02.06.201915:40
Poiste esikolmik

Pühapäeval lõppes Võru Spordikooli välisväljakutel kolm päeva kestnud kuni 14-aastaste noorte (D-vanuseklass) minivõrkpalli Eesti meistrivõistluste finaalturniir, millest võttis osa 20 poiste ja 20 tüdrukute võistkonda. Poiste arvestuses osutus parimaks Neemeco Gerados Toys/Kohila vald I  ja tüdrukute konkurentsis Rae SK/Peetri. 

Algselt olid võistkonnad jagatud nelja viieliikmelisse alagruppi, misjärel olid kavas kohamängud. Poiste arvestuses mängis ennast kuldmedalile Neemeco Gerados Toys/ Kohila vald I võistkond. Järgnesid teiseks tulnud Selver Tallinna I võistkond ja kolmanda koha saavutanud Spordiklubi Tats Kiili I. Neljanda koha hõivas Pärnu Spordikool I ja viienda Võrkpalliklubi Täht. 

Tüdrukute kuldmedali võitis Rae SK/Peetri. Rae SK/Jüri tuli teiseks, Kohila Võrkpalliklubi/E-service Briketipoisid OÜ kolmandaks, Viljandi Spordikool neljandaks ja Selver Tallinn I viiendaks. 

Poiste parimad mängijad: Riko Ilumäe (Neemeco Gerados Toys/ Kohila vald I), Karl Hendrik Liive (Selver Tallinn I), Ranel Rahuoja (Spordiklubi Tats Kiili I) ja Lucas Gurimski (Pärnu Spordikool I). Tüdrukute parimad mängijad: Merili Kõrvel (Rae SK/Peetri), Mirjam Karoliine Kask (Rae SK/Jüri), Elis Prunt (Kohila Võrkpalliklubi/E-service Briketipoisid OÜ) ja Kaisa Rei (Viljandi Spordikool). Paremusjärjestused on nähtavad alljärgnevalt. 

Eelmisel aastal võitis poiste kuldmedali Pärnu Spordikool I. Hõbemedali saavutas Selver Tallinn I ja pronksmedali Võrkpalliklubi Täht Tallinn. Tütarlaste turniiri võitis Viljandi Spordikool. Rakvere Spordikool teenis teise ja Võru Spordikool I kolmanda koha. 

Tüdrukute esikolmik 

Poiste parimad mängijad

Tüdrukute parimad mängijad

Poiste paremusjärjestus:

1. Neemeco Gerados Toys/ Kohila vald I

2. Selver Tallinna I

3. Spordiklubi Tats Kiili I

4. Pärnu Spordikool I

5. Võrkpalliklubi Täht

6. Rakvere SK

7. Pärnu SK II

8. Olerex Veski Mati Tartu

9. Saaremaa SK

10. Narva SK Energia (A.M.)

11. Tartu SS Kalev

12. Võru SK

13. SK Tats Kiili II

14. Selver Tallinn II

15. Viljandi SK

16. Narva SK Energia (A.B.)

17. Neemeco Gerados Toys/ Kohila vald II

18. Paide VK

19. Selver Tallinn III

20. Elva SK Altia

 

Tüdrukute paremusjärjestus: 

1. Rae SK/Peetri

2. Rae SK/Jüri 

3. Kohila Võrkpalliklubi/E-service Briketipoisid OÜ

4. Viljandi Spordikool 

5. Selver Tallinn I

6. VK Täht

7. SK Tats Kiili

8. Narva SK Energia

9. Lähte/ Tartu valla SK

10. Võru SK

11. Saaremaa SK

12. Rakvere SK

13. Rakvere SK/ Kadrina KK

14. Tartu SS Kalev

15. Palusalu SK

16. Pärnu SK I

17. Rakvere SK II

18. Olerex/ Veski Mati Tartu

19. Pärnu SK II

20. Selver Tallinn II

 

Kommenteeri uudist

Kohila poisid ja Rae SK/Peetri tüdrukud võitsid D-vanuseklassis Eesti meistritiitli