20.08.201913:55

16. augustil toimus Kohilas traditsiooniline öine paarisvõrkpalliturniir Öövolle, mis seekord leidis aset juba neljateistkümnendat korda. Osales 30 võistkonda. 

Esmakordselt oli avatud viis liigat: mees-, nais-, sega- ning tüdrukute- ja poistepaarid (2004. aastal sündinud ja nooremad). Mängud toimusid neljal väljakul, kokku 86 mängu aja (10 minutit) või punktide (21) peale.

Alustati kell 20.20 ja lõpetati veidi enne kella kahte. Meespaare oli 8 ja kõik mängisid omavahel kahel väljakul läbi, nende vahel mängis 6 segapaari. Naised-poisid olid omaette kaheksases alagrupis ja nendega vaheldumisi mängisid tüdrukud, kes olid loositud kahte alagruppi. Selline kogemus aja peale mängida oli ÖÖvollel esmakordne. 

Korraldajad tänavad abilisi: Karmel Kibuvits, Karl Ramon Vilbo, Kristen Kangur, Lauri Tori ja Markus Volman. Aitäh, Irise Kohvik, maistvate palade eest ja Jaanika Saarna ilusate fotode eest. Samuti tänatakse toetajaid: Medpoint, Tervise Fanaatik, Harakapesa, Gianni Restoran, Biofrees, Kohila Vallavalitsus.

 

Öövolle esikolmikud:

Meespaarid:
1 Kristo Forsel- Aivar Päri
2. Jasper Laus- Karmo Saviauk
3. Kevin Õun- Krister Õun

Naispaarid:
1. Egle Pesti- Mirje Roasto
2. Karolina Lõhmus- Maria Jõgi
3. Hanna-Loore Õunpuu- Johanna Raamat

Segapaarid:
1. Kevin Helimets- Kaisa Karjane
2. Kristo Fedoritš- Kristi Raudlepp
3. Tristan Urb- Maarja- Kõiv

Tüdrukud:
1. Lisandra Tatrik- Mirjam Karoliine Kask
2. Aliise-Marie Tamme- Kristina Aasa
3. Miia-Mari Piirmets- Helina Heinala

Poisid:
1. Kristen Kangur- Mati Juus
2. Marten Stopkin- Sten-Markus Taasväli
3. Jasper Jakobson- Toren Holder Vahesaar

Kommenteeri uudist

Kohila Öövollel osales 30 võistkonda