09.06.201708:20

Nädalavahetusel vallutab Tartu kesklinna taas rannavõrkpall kui Rannakeskuses ja Raekoja platsis saavad vollefännid nautida koduse karikasarja avaetappi.  

Premium Cup nime kandvast turniirist võtab osa ka meie esiduo, Gerardo´s Toys rannavollepaar Kusti Nõlvak ja Mart Tiisaar. Neile pakuvad teiste seas konkurentsi aastaid koduses karikasarjas kõrgeid kohti noppinud Karl Jaani ja Rain Raud ning Maksim Petrov ja Aleksei Povjakel, eelmise aasta Eesti meistrivõistluste hõbemedalistid Mihkel Tanila ja Kaspar Pomerants ning Oliver Venno vend Olari ja Martti Juhkami. Loomulikult on võistlustules ka vanameistrid Argo Arak ja Kaarel Kais. Lõunanaabritest väisavad Tartu etappi Läti saalikoondise libero Ingars Ivanovs ja lõppenud hooajal Prantsusmaa meistrisarjas paremuselt teise punktiskoori kogunud Hermans Egleskalns. Kokku asub turniiril esikohta jahtima 16 meespaari.

Naisteturniiril asuvad teiste seas võistlustulle valitsevad Eesti meistrid Heleene Hollas ja Liisa Soomets, hõbemedalist Juudit-Kure Pohhomov, kes sel korral on paaris Kertti Külmaga ning Mari-Liis Graumann ja rahvusnaiskonna libero Kristi Nõlvak. Naisduosid on kokku 12.

 

Etapil osalevate paaride jaoks toimub laupäeval algusega kell 10:00 Rannakeskuses turniirieelne koosolek, mis on kõigile osalejatele kohustuslik! Enne seda peavad osalejad teavitama võistluste peakohtunikku (Mehis Merilaine, 50 182 59) oma turniiri osavõtust.

 

Kokku koosneb rannavolle karikasari tänavu kuuest etapist, kulmineerudes 4. ja 5. augustil Kuressaare keskväljakul toimuvate Eesti meistrivõistlustega. Täpsemat infot sarja kohta saab aadressilt http://www.volley.ee/rannavolle-karikasari?l=est ja rannavolle Facebooki leheküljelt https://www.facebook.com/eestirannavolle/?fref=ts.

Rannavolle karikasarja ametlik meediapartner on Delfi, kes vahendab iga etappi alates poolfinaalidest otseülekandena, joogipartner Värska Vesi ja transpordipartner DSV.

Lisaks Premium Cup´ile toimub pühapäeval Rannakeskuses ka meesteturniir harrastajatele. Registreerida saab ennast pühapäeval kell 10:00 Tartu Rannakeskuses ja pärast seda stardivad seal ka mängud. Osalustasu paarile on kümme eurot. Turniirist võivad osa võtta ka need mängijad, kes Premium 7 Cup´il teise päeva mängudele ei jõudnud. Täpne turniirisüsteem selgub pärast registreerumise lõppu.

 

Rannavolle Karikasari 2017 kalender:

10.06-11.06 Premium 7 Cup – Tartu Raekoja plats.

17.06-18.06 Danpower Cup – Võru Tamula järv

8.07-9.07 Nathan Cup – Pärnu rand

15.07-16.07 Värska Vesi Cup – Paide keskväljak

29.07 Sportlandi Rannakuningas ja rannakuninganna – Võsu (Rannafest)

4.08-5.08 TradeHouse Cup – Kuressaare keskväljak (Eesti meistrivõistlused)

 

Kommenteeri uudist

Koduse rannavolle karikasarja avaetapil osalevad ka Nõlvak – Tiisaar