09.07.201818:50
Kevin Saar Pärnu särgis.

Eelmisel hooajal Pärnu Võrkpalliklubi esindanud ja suvel Eesti B-koondist esindanud nurgaründaja Kevin Saar sõlmis esimese välislepingu ja hakkab mängima Šveitsi klubis Luzernis.

Saar sõnas usutluses volley.ee-le, et laual olid pakkumised ka mitmest teisest liigast. "Variandid olid veel Austria, Saksamaa ja Tšehhi, aga teised klubid olid veidi nõrgemad või kuulusid kohaliku liiga tabeli lõppu, Saksa oli üldse esiliiga meeskond," rääkis võrkpallur. "Loodetavasti on Luzern heaks hüppelauaks, ootan põnevusega seda hooaega ja keskkonnavahetust."
 
Nurgaründaja eesmärgiks on kohe ennast heast küljest näidata ja põhirivistusse kuuluda. "Tahan olla noorematele eeskujuks ning loodan tänu sellele klubile paremaid ja veel korralikumaid pakkumisi Euroopast," sõnas Saar, kes läheb Luzerni koos elukaaslasega ja saab ena käsutusse klubi poolt eraldi korteri.
 
"Klubist tean niipalju, et eelmine aasta edestasid Rainer Vassiljevi ja Kristo Kollo koduklubiks olnud Schönenwerdi (6. koht), olles viiendad. Meeskond on küllaltki noor, libero tundub huvitav mees, sest on kõigest 163 cm pikk. Saab näha, kui harjumatu servi vastu võtta on, kui nii lühike mees kõrval seisab. Klubi poolt sain aru, et minult oodatakse eelkõige rünnaku tugevuse tõstmist ja samuti eeskuju näitamist noortele. Usun, et tuleb väga huvitav hooaeg minu jaoks," lisas Saar.

Kommenteeri uudist

Kevin Saar esimesest välislepingust: loodetavasti on Luzern heaks hüppelauaks