29.10.201914:50

Saaremaa Võrkpalliklubi on käed löönud saarlasest nurgaründaja Keith Pupartiga, kes Eesti võrkpallisõpradele tutvustamist ei vaja.

"Pupart suudab kindlasti meie servi vastuvõtu oluliselt paremaks muuta ja on väga tugev täiendus ka muude mänguelementide osas. Keith on sel hooajal kuues saarlane, kes meeskonna nimekirja kuulub," seisis klubi pressiteates.

Pupart mängis viimati Eestis hooajal 2008/2009, kui esindas Selver Tallinna meeskonda. Peale seda siirdus ta Prantsusmaa kõrgliigasse, kus mängis kokku kuus hooaega esindades Rennes Volley 35 ja Arago de Sete meeskondi. Pärast seda siirdus ta Poola liigasse, kus esindas kolm aastat Lubini Cuprumi värve. Eelmisel hooajal mängis Pupart koos Andri Aganitsa ja Timo Tammemaaga Belgias Maaseik Greenyardi meeskonnas.

Intervjuu Keith Pupartiga:

Mida ootad sellelt hooajalt ja millised on sinu isiklikud eesmärgid?

Sellelt hooajalt ootaks eelkõige tiitleid. Materjali siin võistkonnas peaks olema. Isiklikus plaanis loodan olla võistkonnale võimalikult kasulik.

Oled osalenud juba klubi viiel treeningul, millised on esmamuljed ja ootused? 

Esmamuljed võistkonnast on positiivsed. Tundub, et kokku on saadud üks korralik punt. Ootused saavad siin olla ainult kõige kõrgemad. Ootan põnevat hooaega.

Oled jõudnud sel hooajal kindlasti rohkem kohalikku liigat jälgida. Kuidas võrdled seda tolle ajaga, kui viimati Eestis mängisid 2008/2009 hooajal? 

Muutunud on see, et ma ei ole enam 24, vaid 34. Mulle tundub, et tase on läinud ühtlasemaks ja võrreldes varasema ajaga on välismaalasi võistkondades rohkem.

Kommenteeri uudist

Keith Pupart liitus Saaremaa Võrkpalliklubiga