30.06.201820:40
U-18 tütarlapsed

Laupäeval jätkati Kuressaares noorte rannavõrkpalli karikavõistluste teise etapiga, kui võistlustules olid kuni 14- ja kuni 18-aastased noored. Kahes vanuseklassis käis liival kokku 26 võistkonda. 

Kuni 18-aastaste poeglaste esikoha saavutasid ka eile U-20 turniiril võidutsenud Kaur Erik Kais ja Karl Mattias Prangli, kellele järgnesid eile neljandad olnud German Tepner ja Robin Alba ning Jasper Laus ja Martin Voit. Laus ja Voit jagasid eilsel U-20 turniiril 7.-8. kohta.

Sama vanade tütarlaste parimat mängu näitasid eile U-20 vanuseklassis pronksmedali teeninud Maren Mõrd ja Helerin Hansman. Karolina Tšuhnenkova ja Aljona Tšuhnenkova tulid sarnaselt eilsele teiseks ning Kätriin Põld ja Laura Kaur kolmandaks. 

Kuni 14-aastaste poiste turniiri võitsid avaetapi kolmandad Sten-Markus Taasväli ja Paul Mihkel Maasalu. Hendrik Kose ja Ranel Rahuoja olid Kuressaares teised ning Joonah Marten Üprus ja Johann Mattias Üprus kolmandad. 

Kuni 14-aastaste tüdrukute esikoha võitsid Maria Allik ja Janelle Leenurm. Emma Vilberg ja Lisandra Sepp mängisid ennast teiseks ning Karlotta Kattai ja Grete Jürgenson kolmandaks. Seejuures võtsid Kattai ja Jürgenson avaetapil Kohilas esikoha. 

Eilsed U-20 tulemused on nähtavad SIIN, pühapäeval võistleb Kuressaares U-16 vanuseklass. 

 

Lõplikud paremusjärjetused:

U-18 poeglapsed 
1. Kaur Erik Kais - Karl Mattias Prangli
2. German Tepner - Robin Alba
3. Jasper Laus - Martin Voit
4. Gerdo Pool - Egert Andrejev
5. Sander Pärna - Kaspar Vider
6. Egert Roodi - Tanel Raamat
7. Rene Dapon - Kaur Tõra
8. Mart Vahter - Martin Rosljuk
 
U-18 tütarlapsed
1. Maren Mõrd - Helerin Hansman
2. Karolina Tšuhnenkova - Alena Tšuhnenkova
3. Kätriin Põld - Laura Kaur
4. Arina Skuratovski - Ragne Rahuoja
5. Maike Kadaja - Karoli Mägi
6. Alissa Allahverdjan - Elja Lebedeva
 
U-14 poisid
1. Sten-Markus Taasväli - Paul Mihkel Maasalu
2. Hendrik Kose - Ranel Rahuoja
3. Joonah Marten Üprus - Johann Mattias Üprus
4. Jan Erich Sarapuu - Sten-Markus Sepp
5. Mikk Meitern - Richard Keerd
 
U-14 tüdrukud
1. Maria Allik - Janelle Leenurm
2. Emma Vilberg - Lisandra Sepp
3. Karlotta Kattai - Grete Jürgenson
4. Mia Liiva - Hanna Liise Nälk
5. Karmen Umsar - Kaisa Rei
6. Kaari Liis Pihel - Geidi Tasane
7. Pia Marii Leht - Agnetha Katrina Eelrand
U-18 poeglapsed
U-14 tüdrukud
 U-14 poisid
 
 

Kommenteeri uudist

Karikavõistluste teisel etapil mängis U-18 ja U-14 vanuseklass