09.07.202010:35

Nõo Lihavürsti karikasarja naiste kuuendale etapile tuli esikohta püüdma 6 paari. Võistkonnad paigutati vastavalt edetabeli punktidele kahte alagruppi.

Esimesest alagrupist väljusid võitjatena Kadri Leiten ja Kristi Vink, kellele järgnesid Katariina Vengerfeldt ja Jade Šadeiko. Teise alagrupi võitsid Reet Alas ja Krista Kotselainen, teiseks tulid Kadi Kalm ja Liina Kais.

Poolfinaalides olid võidukad Alas ja Kotselainen ning Kalm ja Kais. Pronksimängus olid kindlamad Leiten ja Vink, finaalkohtumises võtsid alagrupikaotuse eest revanši Kalm ja Kais.

Nõo Lihavürsti karikasarja üldtabelit juhivad 98 punktiga Kadri Leiten ja Kristi Vink, neist nelja punkti kaugusel on Kadi Kalm ja Liina Kais, 50 punktiga tõusid edetabeli kolmandale reale Reet Alas ja Krista Kotselainen. SportID 20-eurose kinkekaardi võitis loosiga Reet Alas.

Nõo Lihavürsti karikasarja naiste seitsmes etapp toimub Rannakeskuses 15. juulil algusega kell 18. Täpsem info ja registreerimine rannavolle karikasarja kohta Rannakeskuse kodulehel www.rannakeskus.ee

 

Naiste 6. etapi lõppjärjestus:

1. Kadi Kalm - Liina Kais

2. Reet Alas - Krista Kotselainen

3. Kadri Leiten - Kristi Vink

4. Katariina Vengerfeldt - Jade Šadeiko

5. Annabel Huik - Kaidi Kattai

6. Karmeli Kaasik - Saskia Täpsi

 

 

Kommenteeri uudist

Kalm ja Kais said Nõo Lihavürsti karikasarjas sel hooajal juba kolmanda etapivõidu