25.06.201912:00

Peningi 355 rannavõrkpalli karikasarja teisel etapil osales 13 meespaari, kes paigutati vastavalt esimese etapi punktidele kolme alagruppi.

Alagruppidest pääsesid edasi võitjad ja lisaks parim teise koha omanik. A-alagrupi esikoha võtsid karikasarja liidrid Kristjan Kallaste ja Madis Kesküla. B-alagrupi lõpetasid täiseduga Kaido Luik ja Tarmo Luik, C-alagrupi võidu noppisid Margus Õun ja Valdis Stalidzans. Parimaks teise koha omanikuks osutusid Mersin Võrno ja Armands Putnis.

Esimeses poolfinaalis läksid vastamisi Võrno ja Putnis ning Kallaste ja Kesküla. Mitu korda matšis rongi alt välja tulnud Kallaste ja Kesküla jõudsid lõpuks 21:19 tulemusega finaali. Ka teine poolfinaal kulges tasavägiselt, kui mängu lõpus panid 21:15 resultaadiga oma paremuse maksma Õun ja Stalidzans.

3.-4. koha mängu võitsid Võrno ja Putnis. Teise etapi finaal kuulus kindlalt paarile Kallaste ja Kesküla, kes mängisid Õuna ja Stalidzansi üle tulemusega 21:14. 

Peningi 355 rannavõrkpalli karikasarja viimane ehk kolmas etapp toimub Arukülas 10. juulil kell 17.30. Lisainfo ja registreerimine Janek.jaskov@online.ee või Facebookis Peningi 355 rannavolle karikasari.

 

Teise etapi lõppjärjestus:
1. Kristjan Kallaste-Madis Kesküla
2. Margus Õun-Valdis Stalidzans
3. Mersin Võrno-Armands Putnis
4. Kaido Luik-Tarmo Luik
5. Erko Varblane-Olger Väli
6. Joonas Lõbus-Silver Siht
7. Aldo Urm-Marco Palandi
8. Antti Rogenbaum-Martin Kask (Raasiku VallaPeningi parim)
9. Martin Tammiste-Priit Tammesoo
10. Silver Süld-Rauno Esop
11. Aare Pärila-Lauri Perg
12. Kalvi Kallaste-Rain Raukas
13. Rein Rebas-Allan Niidu

Kommenteeri uudist

Kallaste ja Kesküla võitsid ka teise Peningi 355 karikasarja etapi