21.02.201811:05

Taanis Kopenhaagenis toimub 15.-17. juunil kõrgetasemeline treenerite koolitus, kus koolitajateks on USA tipptreenerid Doug Beal, John Kessel ja Fred Sturm.

Koolitusele on oodatud erineva tasemega võrkpallitreenerid, nii algajad kui tipptreenerid. Rohkem infot koolituse ja koolitajate kohta leiab SIIT.

Koolituse kohtade arv on piiratud, registreerida saab SIIN.

Doug Beal viis USA meeskonna 1984. aasta Los Angeles mängudel esimese olümpiakullani, lisaks on tal suur roll erinevate uuenduste juurutamisel võrkpallis (nt. kahe servi vastuvõtja kasutamine) ning Beal kuulub võrkpalli Kuulsuste Halli.

John Kessel on treenerina töötanud alates 1971. aastast ja teda on nimetatud viimase 100 aasta jooksul sporti üheks enim mõjutanud inimeseks. Kessel on koolitajana tegutsenid nii USAs kui enam kui 50 välisriigis.

Fred Sturm pöörab treenerina suurt tähelepanu tehnilistele nüanssidele. Ta on Stanfordi ülikooli läbi aegade edukaim treener, kogudes üle 300 võidu sealse mees- ja naiskonna peatreenerina. Kuulunud USA koondisesse ja võitis 1992. aastal Barcelona olümpial pronksi. Aastatel 2003-2014 töötas Taani rahvusmeeskonna peatreenerina.

 

Kommenteeri uudist

Juunis toimub Kopenhaagenis kõrgetasemeline treenerite koolitus