Martti Juhkami rünnakul (Foto: Tourcoing)

Martti Juhkami ja tema koduklubi Tourcoing mängisid laupäeva hilisõhtul Prantsusmaa karikafinaalis, kus vastaseks oli riigi valitsev meister Chaumont.

Tourcoing jäi favoriidikoormat kandnud Chaumonti vastu 0:2 kaotusseisu, kaotades avageimi 19:25 ning teise 24:26. Kaks järgmist vaatust suutis aga Tourcoing võita vastavalt 25:22 ja 25:20 ning mängu saatuse pidi otsustama viies geim. See kulges punkt-punkti heitlusena, kuni 9:9 viigiseisult läks Tourcoing 11:9 juhtima. Edu suudeti hoida, viigiseisu enam tabloole ei tulnud ning viiena geimi võitis Tourcoing 15:12.

Juhkami jaoks oli tegemist karjääri teise Prantsusmaa karikafinaaliga, 2016. aastal jäädi koos toona esiliigasse kuulunud Rennes`i meeskonnaga hõbedale. Tulises finaalis tuli siis tunnistada Ajaccio võistkonna 3:2 üleolekut. Toona kuulus Rennes`i ridadesse lisaks Juhkamile ka Kert Toobal. 2012. aastal tulid Rennes`i ridades Prantsusmaa karikavõitjaks Keith Pupart ja Raimo Pajusalu.

Poolfinaalis sai Juhkami koduklubi 3:2 jagu Andri Aganitsa eelmisest koduklubist Poitiersi Stade Poitevinist. Eestlase arvele kanti poolfinaalis 17 punkti.