Noorte rannavolle tulemused 2013 Prindi Saada link
Kirjutas Gadi Rohtjärv   
Esmaspäev, 01 Juuli 2013 15:24

Eesti noorte Meistrivõistlused 2013 (Pärnus 02.-04.08)


Poiste U-14 vanuseklassi paremusjärjestus:

1. Devin Põlluste - Peeter Samoldin

2. Markus Rebbase - Markus Helde

3. Rasmus Meius - Karl Erik Villems

4. Mattias Metsna - Markus Maila

5.-6. Kaur Erik Kais - Andero Karuks

5.-6. Oskar Laak - Siim-Kaarel Maasalu

7.-8. Max Andreas Kosenkranius - Kenno Heinla

7.-8. Hergo Hansman - Randy Suurmann

9.-12. Markus Jürgenson - Mikk Jõgisoo

9.-12. Andres Sakk - Tom Suiste

9.-12. Meris Pärna - Sander Pärna

9.-12. Martin Peetrisoo - Markus Peetrisoo

13.-15. Mathias Külvi – Jan Seilenthal

13.-15. Andre Arak - Kristjan Moorats

13.-15. Henrich Tuvik - Raido Piirisild


Tüdrukute U-14 vanuseklassi paremusjärjestus:

1. Kertu Kollo - Siiri Mari Sikk

2. Triin Liivaru - Kethe Ana Põldma

3. Nataly Jaanikivi - Marie-Elisabeth Pismenjuk

4. Karmel Kibuvits - Katariina Katrina Arulaane

5.-6. Thekla Talts - Annet Elisabeth Laanepõld

5.-6. Annabel Kattai - Anneli Näkk

7.-8. Eva-Lotta Sikka - Marika Vebus

7.-8. Anni-Ly Abel - Keiti Kruusman

9.-10. Anne Marit Mereküla - Birke Vahesaar

9.-10. Kädi Peterson - Marite Kaunissaare


Poeglaste U-16 vanuseklassi paremusjärjestus:

1. Dmitri Korotkov - Reimo Reimand

2. Edvin Raag - Silver Maar

3. Rasmus Rohumets ja Alex Lojander

4. Karl Henri Kais - Madis Parrol

5.-6. Rainer Kulp - Mart Toom

5.-6. Karl Kuhlberg - Lauri Arumeel

7.-8. Albert Hurt - Karel Räppo

7.-8.  Karl Aavik - Hergo Hansman

9.-12. Kristo Forsel - Kromel Kruusmann

9.-12. Magnar Salei – Artur Pärtel

9.-12. Andre Arak - Romet Arak

9.-12. Kristen Käos - Mikk Pedaja

13.-14. Erik Sammel - Christopher Toom

13.-14. Stiivo Siider – Siim Kerge


Tütarlaste U-16 vanuseklassi paremusjärjestus:

1. Hanna Pajula - Kertu Laak

2. Greete Hollas - Mona Marandi

3. Jete-Mari Külmhallik - Ingrid Kiisk

4. Smilla Sangernebo - Ragne Dimitrijev

5.-6. Sandra Ratasepp - Laura Ehala

5.-6. Laura Jõgi - Anna Ulst

7.-8. Karmen Mereküla - Andra Aavik

7.-8. Johanna Raudsepp - Triin Nõmm

9.-12. Helina Heinala - Kadi Talts

9.-12. Annabel Pruer - Mai-Liis Logina

9.-12. Epp Haavasalu - Janely Simenson-Plakso

9.-12. Regiina Malm - Kerli Semjonov

13.-14. Ruth Unn - Hanna-Liisa Ilves

13.-14. Iris Kuhi – Caroline Koit


Poeglaste U-18 vanuseklassi paremusjärjestus:

1. Markus Uuskari - Stefan Kaibald

2. Alari Saar - Markus Kullmann

3. Raul Kartsep - Karli Allik

4. Oscar Leemets - Gustav Saagpakk

5.-6. Robin Valting - Tamur Viidalepp

5.-6. Karl Stamm - Marek Jaanimäe

7.-8. Marten Tamm - Silver Vaino

7.-8. Ott Liivaru - Karl Lilles

9.-12. Karl Eerik Eisenschmidt - Mihkel Nuut

9.-12. Steven Saarnak - Hannes Teidla

9.-12. Karl Maidle - Gerhard-Gustav Pikkor

9.-12. Kaspar Kipp - Sander Melles


Tütarlaste U-18 vanuseklassi paremusjärjestus:

1. Hanna Pajula – Kertu Laak

2. Heleene Hollas – Liisa Soomets

3. Kärt Unt – Kristiine Miilen

4. Karmen Reivik – Ingrid Kiisk

5.-6. Ingris Suvi – Jete-Mari Külmhallik

5.-6. Laura Jõgi – Annabel Pruer

7.-8. Maria Jõgi – Ingrid Helena Alliksaar

7.-8. Hanna-Loore Õunpuu – Kristiina Lemetti

9.-12. Ketrut Laskar – Andra Villems

9.-12. Helle-Maris Siilak – Karmen Mereküla

9.-12. Anna Ulst – Agete Eksi

9.-12. Laura Parts – Renate Pikk

13. Pillerin Asperk – Andra Aavik

14.-17. Merilyn Nõgel – Kätlin Ainsoo

14.-17. Johanna Parve – Helina Heinala

14.-17. Kadi Talts – Aet Abramson

14.-17. Edith-Maria Urm – Ulla-Mariin Kuusk


Poeglaste U-20 vanuseklassi paremusjärjestus:

1. Taavi Arula - Johan Vahter

2. Raul Kartsep - Karli Allik

3. Aleksander Eerma - Gustav Saagpakk

4. Oliver Orav - Markkus Keel

5.-6. Märt Hendrik Olm - Erik Kergand

5.-6. Sander Kulp - Mart Targem

7.-8. Siim Isup - Jarek Tigane

7.-8. Sander Talistu - Priit Aavik

9.-10. Alari Saar - Markus Kullmann

9.-10. Martin Lukka - Keit Kivi

11.-13. Ardi Kikas - Martin Kammer

11.-13. Johann Olaf Lääne - Karl Kera

11.-13. Tamar Kaljuste - Oliver Koroljov


Tütarlaste U-20 vanuseklassi paremusjärjestus:

1. Heleene Hollas - Liisa Soomets

2. Kärt Unt - Kristiine Miilen

3. Liisel Nelis - Anett Hollas

4. Mari Arak - Liisa Sell

5.-6. Krete Junson - Helena Lemmats

5.-6. Katleen Kangur - Helle-Maris Siilak

7.-8. Hanna-Loore Õunpuu - Kristiina Lemetti

7.-8. Ingris Suvi - Karmen Reivik

9. Johanna Parve - Mariliis Karro


Eesti noorte Karikavõistlused 2013


U14 vanuseklassi poiste karikasarja paremusjärjestus:

1. Peeter Samoldin - Devin Põlluste

2. Randy Suurmann - Hergo Hansman

3. Markus Rebbase - Markus Helde


U14 vanuseklassi tüdrukute karikasarja paremusjärjestus:

1. Kertu Kollo - Katariina Vengerfeldt

2. Birke Vahesaar - Anne Marit Mereküla

3. Karmel Kibuvits - Katariina Katrina Arulaane


U16 vanuseklassi poiste karikasarja paremusjärjestus:

1. Dmitri Korotkov - Reimo Reimand

2. Rasmus Rohumets - Edvin Raag

3. Rainer Kulp - Alex Lojander


U16 vanuseklassi tüdrukute karikasarja paremusjärjestus:

1. Hanna Pajula - Kertu Laak

2. Jete-Mari Külmhallik - Ingrid Kiisk

3. Anna Ulst - Laura Jõgi


U18 vanuseklassi poiste karikasarja paremusjärjestus:

1. Raul Kartsep - Karli Allik

2. Markus Kullmann - Erik Kergand

3. Stefan Kaibald - Markus Uuskari


U18 vanuseklassi tüdrukute karikasarja paremusjärjestus:

1. Hanna Pajula - Kertu Laak

2. Heleene Hollas - Liisa Soomets

3. Kristiine Miilen - Kärt Unt


IV ETAPP PÄRNUS 27.-28.07.13


U14 POISID

1. Devon Põlluste - Peeter Samoldin

2. Randy Suurmann - Hergo Hansman

3. Rasmus Meius - Karl Erik Villems

4. Oskar Laak - Siim-Kaarel Maasalu

5. Markus Rebbase - Markus Helde

6. Meris Pärna - Sander Pärna

7. Kaur Erik Kais - Karl Mattias Prangli


U14 TÜDRUKUD

1. Kertu Kollo - Siiri Mari Sikk

2. Birke Vahesaar - Anne Marit Mereküla

3. Annabel Kattai - Anneli Näkk

4. Karmel Kibuvits - Katariina Katrina Arulaane

5. Piirmets - Eva-Lotta Sikka

6. Marika Vebus - Keiti Kruusmann


U16 POISID

1. Dmitri Korotkov ja Reimo Reimand

2. Rasmus Rohumets ja Edvin Raag

3. Rainer Kulp ja Alex Lojander

4. Karl Henri Kais - Madis Parrol

5.-6. Karl Kuhlberg - Lauri Arumeel

5.-6. Kristo Forsel ja Kevin Õun

7.-8. Karl Aavik - Hergo Hansman

7.-8. Mart Toom - Karl-Joosep Kesküla

9.-10. Kaur Erik Kais - Johan Erik Pukk

9.-10. Siim Melles - Karl-Kristjan Tiivel


U16 TÜDRUKUD

1. Hanna Pajula ja Kertu Laak

2. Jete-Mari Külmhallik ja Ingrid Kiisk

3. Greete Hollas ja Mona Marandi

4. Sandra Ratasepp - Laura Ehala

5.-6. Laura Jõgi - Anna Ulst

5.-6. Annabel Pruer - Mai-Liis Logina

7.-8. Smilla Sangernebo - Ragne Dimitrijev

7.-8. Epp Haavasalu - Janely Simenson-Plakso

9. Regiina Malm - Kerli Semjonov


U18 POISID

1. Raul Kartsep - Karli Allik

2. Stefan Kaibald - Markus Uuskari

3. Alari Saar - Timo Kuus

4. Erik Kergand - Markus Kullmann

5. Marten Tamm - Silver Vaino

6. Stamm - Jaanimäe

7. Sander Melles - Kaspar Kipp

8. Mhait Martin Pool - Karl Henri Kais


U18 TÜDRUKUD

1. Hanna Pajula - Kertu Laak

2. Heleene Hollas - Liisa Soomets

3. Karmen Reivik - Ingrid Kiisk

4. Kristiine Miilen - Kärt Unt

5.-6. Maria Jõgi - Ingrid Helena Alliksaar

5.-6. Hanna-Loore Õunpuu - Kristiina Lemetti

7.-8. Anna Ulst - Agete Eksi

7.-8. Helle-Maris Siilak - Karmen Mereküla

9.-12. Maia Pruuli - Helis Ojala

9.-12. Merilyn Nõgel - Kätlin Ainsoo

9.-12. Laura Parts - Renate Pikk

9.-12. Annabel Pruer - Laura Jõgi

13.-16. Ketrut Laskar - Andra Villems

13.-16. Edith-Maria Urm - Ulla-Mariin Kuusk

13.-16. Mariliis Oja - Gerda Raag

13.-16. Pillerin Asperk - Kadi Talts


III ETAPP TALLINNAS 13.-14.07.13


U14  POISID

1.

Märt Tammearu - Richard Voogel

2.

Rasmus Meius - Karl Erik Villems

3.

Devin Põlluste - Peeter Samoldin

4.

Oskar Laak - Siim-Kaarel Maasalu

5.-6.

Markus Rebbase -  Markus Helde; Meris Pärna - Sander Pärna

7.

Hergo Hansmann - Randy Suurmann


U14 TÜDRUKUD

1.

Kertu Kollo - Katariina Vengerfeldt

2.

Birke Vahesaar - Anne Marit Mereküla

3.

Karmel Kibuvits - Katariina Katrina Arulaane


U16  POISID

1.

Dmitri Korotkov - Reimo Reimand

2.

Rasmus Rohumets - Edvin Raag

3.

Hannes Eskla - Albert Hurt

4.

Rainer Kulp - Alex Lojander

5.-6.

Kark Aunin - Karl-Kristjan Tiivel; Karl Henri Kais - Madis Parrol

7.-8.

Hergo Hansman - Karl Aavik; Kristo Forsel - Markus Rebbase

9.-11.

Siim Melles - Karl Kuhlberg; Jan Markus Üprus - Jarmo Jevonen; Sten Vahtas - Hans Oskar Aavikson


U16 TÜDRUKUD

1.

Kertu Laak - Hanna Pajula

2.

Laura Jõgi - Anna Ulst

3.

Jete- Mari Külmhallik - Ingrid Kiisk

4.

Laura Ehala - Sandra Ratasepp

5.-6.

Andra Aavik - Reelika Piirsalu; Regina Malm - Kerli Semjonov

7.-8.

Annabel Pruer - Mai-Liis Logina; Karmen Mereküla - Helina Heinla

9.

Epp Haavasalu - Janely Simenson-Plakso


U18 POISID

1.

Alari Saar - Markus Kullmann

2.

Oscar Leemets - Gustav Saagpakk

3.

Stefan Kaibald - Markus Uuskari

4.

Robert Viiber - Robin Valting

5.-6.

Rasmus Kipp - Sander Melles; Stamm - Jaanimäe

7.-8.

Marten Tamm - Silver Vaino; Siim Melles - Karl Kristjan Tiivel

9.

Siim Seimoja - Reimo Loopere


U18 TÜDRUKUD

1.

Hanna Pajula - Kertu Laak

2.

Kristiine Miilen - Kärt Unt

3.

Karmen Reivik - Ingrid Kiisk

4.

Kristiina Lemetti - Hanna-Loore Õunpuu

5.-6.

Maria Jõgi - Ingrid Helena Alliksaar; Ingris Suvi - Jete-Mari Külmhallik

7.-8.

Karmen Mereküla - Helle-Maris Siilak; Annabel Pruer - Laura Jõgi

9.-12.

Agete Eksi - Anna Ulst; Johanna Parve - Helina Heinala; Edith-Maria Urm - Ulla-Mariin Kuusk; Mariliis Oja - Gerda Raag


II ETAPP TARTUS 06.-07.07.13

Poiste U-14 vanuseklassi paremusjärjestus:

1. Markus Rebase - Markus Helde

2. Peeter Samoldin - Devin Põlluste

3. Randy Suurmann - Hergo Hansman

4. Oskar Laak - Siim Kaarel Maasalu

5.-6. Mikk Jõgisoo - Markus Jürgenson

5.-6. Max Andreas Kosenkranius - Kenno Heinla

7.-8. Meris Pärna - Sander Pärna

7.-8. Martin Pekka - Sten Org


Tüdrukute U-14 vanuseklassi paremusjärjestus:


1. Katariina Vengerfeldt - Kertu Kollo

2. Karmel Kibuvits – Katariina Katrina Arulaane

3. Elina Luik – Helen Mägi

4. Annabel Kattai - Anneli Näkk

5.-6. Kelly Martin – Kaisa Kornak

5.-6. Birke Vahesaar - Anne Marit Mereküla

7.-8. Marika Vebus - Eva-Lotta Sikka

7.-8. Hedi Volk - Maria Lutter

9.-10. Anni-Ly Abel - Keiti Kruusman

9.-10. Jane Priimägi – Vivian Haljasmets


Poeglaste U-16 vanuseklassi paremusjärjestus:

1. Dmitri Korotkov - Reimo Reimand

2. Edvin Raag - Rasmus Rohumets

3. Alex Lojander - Rainer Kulp

4. Madis Parrol - Karl Henri Kais

5.-6. Karl Aavik - Hergo Hansman

5.-6. Karel Räppo - Hannes Eskla

7.-8. Mart Toom - Karl-Joosep Kesküla

7.-8. Erik Sammel - Rauno Sammel

9.-12. Kromel Kruusmann - Erko Targamaa

9.-12. Kristen Käos - Mikk Pedaja

9.-12. Ahti Pärtel - Oliver Pärnaste

9.-12. Kristo Forsel - Marek Kullerkupp

13. Egert Pärtel - Artur Aleksejev


Tütarlaste U-16 vanuseklassi paremusjärjestus:

1.

Ingrid Kiisk – Jete-Mari Külmhallik

2.

Hanna Pajula - Kertu Laak

3.

Greete Hollas - Mona Marandi

4.

Laura Jõgi - Anna Ulst

5.-6.

Sandra Ratasepp - Laura Ehala

5.-6.

Annabel Pruer - Mai-Liis Logina

7.-8.

Karmen Mereküla - Helina Heinala

7.-8.

Epp Haavasalu – Janely Simenson-Plakso

9.-12.

Heleriin Mesi – Aveli Kornav

9.-12.

Regiina Malm - Kerli Semjonov

9.-12.

Reelika Piirsalu - Andra Aavik

9.-12.

Kirke Paris – Siiri Mari Sikk


Tütarlaste U-18 vanuseklassi paremusjärjestus:

1. Liisa Soomets – Heleene Hollas

2. Hanna Pajula – Kertu Laak

3. Ingrid Kiisk – Karmen Reivik

4. Maria Jõgi – Ingrid Helena Alliksaar

5.-6. Kristiine Miilen – Kärt Unt

5.-6. Helle-Maris Siilak – Karmen Mereküla

7.-8. Annabel Pruer – Laura Jõgi

7.-8. Ingris Suvi – Jete-Mari Külmhallik

9.-12. Laura Parts – Renate Pikk

9.-12. Merilyn Nõgel – Kätlin Ainsoo

9.-12. Mariliis Oja – Gerda Raag

9.-12. Gertu Vider – Kristiina Lemetti

13.-16. Edith-Maria Urm – Ulla-Mariin Kuusk

13.-16. Agete Eksi – Anna Ulst

13.-16. Andra Villems – Ketrud Laskar

13.-16. Kerttu Siffer – Hele-Mai Luik


Poeglaste U-18 vanuseklassi paremusjärjestus:

1. Karli Allik - Raul Kartsep

2. Alari Saar - Maksim Sevtsenko

3. Erik Kergand - Markus Kullmann

4. Robin Valting - Robert Viiber

5-6. Stefani Kaibald - Markus Uuskari

5-6. Sten Trahv - Riivo Rüütel

7. Dmitri Korotkov - Reimo Reimand


I ETAPP VÕRUS 29.-30.06.13

U14 POISID
1. Peeter Samoldin/Devin Põlluste
2. Randy Suurmann/Hergo Hansman
3. Oskar Laak/Siim Kaarel Maasalu
4. Martin Peetrisoo/Markus Peetrisoo
5. Meris Pärna/Sander Pärna
5. Markus Rebase/Markus Helde
7. Martin Pekka/Sten Org
7. Mikk Jõgisoo/Markus Jürgenson
7. Max Andreas Kosenkranius/Kenno Heinla

U14 TÜDRUKUD
1. Kertu Kollo/Katariina Vengerfeldt
2. Birke Vahesaar/Anne Marit Mereküla
3. Annabel Kattai/Anneli Näkk
4. Vivian Haljasmets/Jane Priimägi
5. Kätlin Käpa/Rahel-Ariel Kaur
5. Karmel Kibuvits/Katariina Katrina Arulaane
7. Marika Vebus/Eva-Lotta Sikka
7. Anni-Ly Abel/Emma-Lota Piirmets
7. Kelly Martin/Kaisa Kornak

U16 POISID
1. Dmitri Korotkov/Reimo Reimand
2. Rainer Kulp/Alex Lojander
3. Madis Parrol/Karl Henri Kais
4. Brent Nagel/Rasmus Rohumets
5. Mart Toom/Karl-Joosep Kesküla
5. Gunnar Kallari/Taavi Ruuspõld
7. Edvn Raag/Albert Hurt
7. Kristen Käos/Mikk Pedaja
9. Hannes Eskla/Karel Räppo
9. Hergo Hansman/Karl Aavik
9. Erik Sammel/Rauno Sammel
9. Kristo Forsel/Kromel Kruusmann
9. Marek Kullerkupp/Eero Välik

U16 TÜDRUKUD
1. Anna Ulst/Laura Jõgi
2. Jete-Mari Külmhallik/Ingrid Kiisk
3. Karmen Mereküla/Kadi Talts
4. Sandra Ratasepp/Laura Ehala
5. Mona Marandi/Greete Hollas
5. Annabel Pruer/Mai-Liis Logina
7. Epp Haavasalu/Janely Simesnson-Plakso
7. Kerli Semjonov/Regina Malm
9. Kirke Paris/Grete-Liis Eksi
9. Andra Aavik/Reelika Piirsalu

U18 POISID
1. Raul Kartsep/Karli Allik
2. Markus Kullmann/Erik Kergand
3. Igor Dodonov/Maksim Sevtsenko
4. Timo Kuus/Keit Kivi
5. Silver Vaino/Marten Tamm

U18 TÜDRUKUD
1. Heleene Hollas/Liisa Soomets
2. Kristiine Miilen/Kärt Unt
3. Hanna-Loore Õunpuu/Kristiina Lemetti
4. Ingris Suvi/Jete-Mari Külmhallik
5. Maria Jõgi/Ingrid Helena Alliksaar
5. Ketrut Laskar/Andra Villems
7. Agete Eksi/Anna Ulst
7. Helle-Maris Siilak/Karmen Mereküla
9. Edith-Maria Urm/Agnes Tambets
9. Helis Ojala/Maia Pruuli
9. Johanna Parve/Kadi Talts
9. Annett Pendarov/Carlotta Põdra
9. Sandra Ratasepp/Ingrid Kiisk