10.03.201917:40
EVF karikavõitja Selver Tallinn Spordikool I

Nädalavahetusel Põltsamaal toimunud kuni 16-aastaste poeglaste EVF karikavõistluste I finaalturniir lõppes Selver Tallinn Spordikool I esikohaga. Spordiklubi Tats Kiili saavutas teise ja Olerex/Veski Mati Tartu kolmanda koha. 

Kuldmedali teeninud Selver Tallinn Spordikool I võitis kõik seitse kohtumist, loovutamata seejuures geimigi. Viis võitu noppinud Spordiklubi Tats Kiili saavutas hõbe- ja neli võitu kogunud Olerex/Veski Mati Tartu pronksmedali. 

Napilt esikolmikust välja jäänud Neemeco GerardosToys/Kohila vald võitis sarnaselt Olerex/Veski Mati Tartule neli vastasseisu, kuid omavahelise mängu 1:2 (26, -14, -9) kaotus andis Neemeco GerardosToys/Kohila vallale neljanda koha. Koduvõistkond Põltsamaa Spordikool tuli kolme võiduga viiendaks ja Tartu Spordiselts Kalev samuti kolme võiduga kuuendaks. Sarnaselt kolmanda-neljanda koha määramisel sai ka viienda-kuuenda koha määramisel otsustavaks omavaheline kohtumine, milles Kalev jäi Põltsamaale 0:2 (-14, -15) alla. Pärnu Spordikool hõivas kahe võiduga seitsmenda koha, ainsana võiduta jäänud Võrkpalliklubi Täht Tallinn leppis kaheksanda kohaga. 

Parimad mängijad: Henry Liht (Selver Tallinn Spordikool I), Hendrik Kose (Spordiklubi Tats Kiili), Richard Murak (Olerex/Veski Mati Tartu) ja Markus Poomann (Neemeco GerardosToys/Kohila vald). Võistkondade koosseisud on nähtavad SIIN.

Tänavusel hooajal on C-vanuseklassi poeglapsed juba korra omavahel kohtunud, kui detsembris toimunud Eesti karikavõistlustel võitis esikoha kaotuseta jäänud Selver Tallinn Spordikool I. Teise koha saavutas Neemeco GerardosToys/Kohila vald ja kolmanda Spordiklubi Tats Kiili. 

Spordiklubi Tats Kiili

Olerex/Veski Mati Tartu

Parimad mängijad

Turniiritabel:

    Võidud Punktid Geimid Mängud
1. Selver Tallinn Spordikool I 7 14 14:0 7/7 
2. Spordiklubi Tats Kiili  5 12 10:5 7/7   
3. Olerex/Veski Mati Tartu  4 11 9:8 7/7 
4. Neemeco GerardosToys/Kohila vald 4 11 9:6 7/7 
5. Põltsamaa Spordikool   3 10 6:10 7/7  
6. Tartu Spordiselts Kalev 3 10 6:9  7/7  
7. Pärnu Spordikool  2 9 4:10 7/7 
8. Võrkpalliklubi Täht Tallinn  0 7 4:14 7/7  

 

Ajakava (Felixhall Põltsamaa, Lille tänav 2, Põltsamaa linn): 

 

Algusaeg

 

Tulemus

1.

R 08.03.2019 14:00

Neemeco GT/Kohila v- Olerex/Veski Mati Tartu

1:2 (26, -14, -9)

2.

R 08.03.2019 14:00

Tartu Spordiselts Kalev - Põltsamaa spordikool

0:2 (-14, -15)

3.

R 08.03.2019 15:00

VK Täht Tallinn - SK Tats Kiili

1:2 (23, -21, -10) 

4.

R 08.03.2019 15:00

Pärnu spordikool - Selver Tallinn Sp.kool I 0:2 (-8 ,-23)

5.

R 08.03.2019 16:15

Neemeco GT/Kohila vald - Tartu SS Kalev

2:0 (14, 19) 

6.

R 08.03.2019 16:15

Olerex/Veski Mati Tartu - Põltsamaa spordikool

1:2 (20, -22, -12) 

7.

R 08.03.2019 17:15

Selver Tallinn Sp.kool I - VK Täht Tallinn 2:0 (9, 13)

8.

R 08.03.2019 17:15

SK Tats Kiili - Pärnu spordikool 2:0 (20, 22) 

9.

L 09.03.2019 11:00

Neemeco GerardosToys/Kohila vald - Pärnu SK 2:0 (20, 16) 

10.

L 09.03.2019 11:00

VK Täht Tallinn - Põltsamaa spordikool 1:2 (23, -20, -9) 

11.

L 09.03.2019 12:00

Olerex/Veski Mati Tartu - Tartu Spordiselts Kalev 2:0 (22, 21) 

12.

L 09.03.2019 12:00

SK Tats Kiili - Selver Tallinn Sp.kool I 0:2 (-20, -18) 

13.

L 09.03.2019 14:00

Pärnu spordikool - VK Täht Tallinn 2:0 (10, 11) 

14.

L 09.03.2019 14:00

Põltsamaa SK - Neemeco GerardosToys/Kohila v 0:2 (-8, -24) 

15.

L 09.03.2019 15:00

Selver Tallinn Sp.kool I - Olerex/Veski Mati Tartu 2:0 (12, 12) 

16.

L 09.03.2019 15:00

SK Tats Kiili - Tartu Spordiselts Kalev 0:2 (-24, -23) 

17.

L 09.03.2019 16:00

Neemeco GerardosToys/Kohila v - VK Täht Tallinn 2:0 (19, 13) 

18.

L 09.03.2019 16:00

Põltsamaa spordikool - Pärnu spordikool 0:2 (-24, -17) 

19.

L 09.03.2019 17:00

Tartu Spordiselts Kalev - Selver Tallinn Sp.kool I 0:2 (-15, -18) 

20.

L 09.03.2019 17:00

Olerex/Veski Mati Tartu - SK Tats Kiili 0:2 (-18, -20) 

21.

P 10.03.2019 10:00

Pärnu spordikool - Tartu Spordiselts Kalev 0:2 (-16, -21) 

22.

P 10.03.2019 10:00

VK Täht Tallinn -Olerex/Veski Mati Tartu 1:2 (22, -22, -16) 

23.

P 10.03.2019 11:00

SK Tats Kiili - Neemeco GerardosToys/Kohila v 2:0 (15, 18) 

24.

P 10.03.2019 11:00

Selver Tallinn Sp.kool I - Põltsamaa spordikool 2:0 (16, 22) 

25.

P 10.03.2019 12:00

Tartu Spordiselts Kalev - VK Täht Tallinn 2:1 (20, -20, 13) 

26.

P 10.03.2019 12:00

Olerex/Veski Mati Tartu - Pärnu spordikool 2:0 (16, 22) 

27.

P 10.03.2019 13:00

Selver Tallinn Sp.kool I - Neemeco GT/Kohila v 2:0 (19, 14) 

28.

P 10.03.2019 13:00

Põltsamaa spordikool - SK Tats Kiili 0:2 (-9, -20) 

Kommenteeri uudist

Ideaalse turniiri teinud Selveri poeglapsed võtsid EVF karikavõidu