07.06.201815:15

Jaheda ja tuulise ilmaga tuli Nõo Lihavürsti karikasarja naiste kolmandale etapile mängima 7 paari, kui kohal oli taaskord Eesti paremik.

Reitingu alusel jagati osalejad kahte alagruppi. Kolmesest alagrupist väljusid võitjatena Kadi Mägi ja Liina Kais, kes alagrupi esikohamängus alistasid Heleene Hollase ja Liisa Soometsa. Neljase alagrupi võidu noppisid Renate Pikk ja Juudit Kure-Pohhomov, kellele järgnesid Kadri Leiten ja Kristi Vink.

Viienda koha mängust väljusid võitjatena Laura Reiter ja Jade Šadeiko, kuuendaks tulid Reet Alas ja Merlin Paas ning seitsmendaks Anu Tsirel ja Kadri Viil. Poolfinaalidest edenesid finaali edetabelijuhid Mägi ja Kais ning rannakoondise neiud Hollas ja Soomets. Kolmanda koha mängus võtsid alagrupi kaotuse eest revanši Leiten ja Vink, finaalis olid kindlamad Hollas ja Soomets.

Nõo Lihavürsti karikasarja edetabeliliidritena jätkavad kõikidel etappidel teiseks tulnud Mägi ja Kais, neile järgnevad Leiten ja Vink ning Hollas ja Soomets.

Nõo Lihavürsti karikasarja naiste neljas etapp toimub Tartu Rannakeskuses järgmisel kolmapäeval, 13. juunil algusega kell 18. Täpsem info ja registreerimine Rannakeskuse kodulehel www.rannakeskus.ee. 

 

Naiste kolmanda etapi lõppjärjestus:

1. Heleene Hollas-Liisa Soomets

2. Kadi Mägi-Liina Kais

3. Kadri Leiten-Kristi Vink

4. Renate Pikk-Juudit Kure-Pohhomov

5. Laura Reiter-Jade Šadeiko

6. Merlin Paas-Reet Alas

7. Anu Tsirel-Kadri Viil

 

Kommenteeri uudist

Heleene Hollas ja Liisa Soomets võitsid järjekordse etapi