07.06.201912:40

12. juunil stardib teist aastat korraldatav Grillers naiste rannavõrkpalli karikasari. Karikasarja eesmärk on populariseerida rannavõrkpalli ja luua võimalus naispaaridele võistlemiseks. 

Võistlema oodatakse kõiki rannavõrkpalli huvilisi, sõltumata sportlikust tasemest. Karikasarjas on viis etappi, mis toimuvad  Rakvere Spordikeskuse rannavolle väljakutel kolmapäeva õhtuti algusega kell 18. Etappide toimumisajad on: 1. etapp 12. juuni, 2. etapp 26. juuni. 3. etapp 10. juuli, 4. etapp 24. juuli ja 5. etapp 7. august.

Mängude läbiviimiseks on kasutuses neli väljakut, mis tagab maksimaalse mänguaja kõikidele osalejatele. Olenemata rohkete väljakute olemasolust pääseb igale etapile mängima maksimaalselt 16 eelregistreerunud paari. Seega tasub juba varakult registreeruda.

Etappidest osavõtmiseks on võimalik end registreerida Grillers naiste rannavolle karikasari 2019 Facebooki lehel oleva registreerimisvormi kaudu. Eelregistreerimine lõpeb võistlusele eelneval päeval kell 19. Võistluspaigas kohapeal tuleb tasuda ka osavõtumaks, mis on eelregistreerimisel 15 eurot paari kohta. Osavõtutasu sisaldab esmakordsel osalemisel toetajate logodega võistlussärki ja üllatusi sponsorite poolt.

Iga etapi kolme parimat paari autasustatakse toetajate poolt välja pandud auhindandega. Lisaks on loosiauhinnad ning karikasarja üldkokkuvõtte kolme parimat naist autasustatakse karikate ja eriauhindadega. Kõikide Grillers naiste rannavõrkpalli karikasari osalejate vahel läheb viimasel etapil loosi eksklusiivne Teras Beach pakett, mis sisaldab 1,5 tundi treeningaega koos treeneriga, 1,5 tundi väljaku kasutust, VIP sauna kasutust 2 tundi ja samuti mõnusaid tervitusjooke. Kogu paketi väärtus on üle 500 euro.

Karikasarjale panevad õla alla: Liliina, Luureretked OÜ, Belle Stuudio, Rannahall, Fysiotikker, Ösel Birch, Daysy Estonia, Vana Jüri Seebikoda, Beautiful Me Kehasalong, Cutrico Hair, UAB New Nordic, Vegan Fox Looduskosmeetika, Fazer ja Wooden Lifestyle.

Karikasarja juhend, lisainfo ja registreerumine SIIN

 

 

Kommenteeri uudist

Grillers naiste rannavolle karikasari tuleb taas