02.02.201916:30
Tallinna Spordikool (Foto: Vladislav Musakko)

Meeste esiliiga laupäevased mängud üllatusi ei pakkunud, kui võidukad olid kõik favoriidid. Seejuures lõppesid kuuest kohtumisest koguni viis kolme geimiga. 

Ainsana kaotuseta jätkav Tallinna Ülikool võttis juba 15. järjestikuse võidu, mängides kodupubliku abiga 3:0 (20, 17, 13) üle tiitlikaitsja Eesti Maaülikooli Spordiklubi. Kodusaalis oli edukas ka viienda järjestikuse võidu võtnud Võru Võrkpalliklubi/Werro, olles 3:0 (13, 22, 23) tulemusega parem Saaremaast. 

Ainsana võiduta püsiv IMsport/Järvamaa jäi kodusaalis 0:3 (-22, -18, -21) alla kaheksanda järjestikuse võidu saavutanud LotusTimber/Neemeco SK-le, kaheksanda järjestikuse kaotusega leppinud Audentese SG/Noortekoondis 2:3 (20, -17, -22, 21, -12) Liider/Rae vallale, kuus viimast mängu kaotanud Tallinna Spordikool 0:3 (-17, -23, -8) BMF/Rakvere Võrkpalliklubile ja Pärnu Spordikool/Võrkpalliklubi 0:3 (-23, -14, -11) TalTech/Kiilile.  Villu Vahter panustas LotusTimber/Neemeco SK võitu 13 punkti, IMsport/Järvamaa parim oli 19 punkti toonud Kristjan Palm. Martin Ant tõi Liider/Rae valla võidumängus 20 punkti, sama tulemusega lõpetas mängu ka Audentese SG/Noortekoondise resultatiivseim mängija Karl Ajamaa. 

Pühapäeval mängib BMF/Rakvere Võrkpalliklubi kodupubliku ees Liider/Rae vallaga ja Eesti Maaülikooli Spordiklubi Saaremaaga. Audentese SG/Noortekoondis sõidab külla Pärnu Spordikool/Võrkpalliklubile, Tallinna Spordikool LotusTimber/Neemeco SK-le, TalTech/Kiili Tallinna Ülikoolile ja IMsport/Järvamaa Võru Võrkpalliklubi/Werrole. 

 

Meeste esiliiga ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN ja turniiritabel SIIN.

 

Ajakava:

Algusaeg Asukoht     Tulemus
2.veebruar 2019 kell 12:00 Väätsa Tervisekompleks IMsport/Järvamaa LotusTimber/Neemeco SK 0:3 (-22, -18, -21) 
2.veebruar 2019 kell 12:00 Audentese Spordikeskus Audentese SG/Noortekoondis Liider/Rae vald 2:3 (20, -17, -22, 21, -12) 
2.veebruar 2019 kell 13:00 Sõle Spordikeskus Tallinna Spordikool BMF/Rakvere Võrkpalliklubi 0:3 (-17, -23, -8) 
2.veebruar 2019 kell 13:00 Pärnu Spordihall Pärnu Spordikool/Võrkpalliklubi TalTech/Kiili 0:3 (-23, -14, -11) 
2.veebruar 2019 kell 14:00 Järveküla kool Tallinna Ülikool Eesti Maaülikooli Spordiklubi 3:0 (20, 17, 13) 
2.veebruar 2019 kell 15:00 SA Võru Spordikeskus võimla Võru Võrkpalliklubi/Werro Saaremaa 3:0 (13, 22, 23) 
3.veebruar 2019 kell 13:00 Rakvere Rahu hall BMF/Rakvere Võrkpalliklubi Liider/Rae vald  
3.veebruar 2019 kell 13:00 Eesti Maaülikooli spordihoone Eesti Maaülikooli Spordiklubi Saaremaa  
3.veebruar 2019 kell 13:00 Pärnu Mai Kool Pärnu Spordikool/Võrkpalliklubi Audentese SG/Noortekoondis  
3.veebruar 2019 kell 14:00 Tallinna 32. Keskkool LotusTimber/Neemeco SK Tallinna Spordikool  
3.veebruar 2019 kell 14:00 Järveküla kool Tallinna Ülikool TalTech/Kiili  
3.veebruar 2019 kell 15:00 SA Võru Spordikeskus võimla Võru Võrkpalliklubi/Werro IMsport/Järvamaa  

Kommenteeri uudist

Favoriidid meeste esiliigas ei vääratanud