17.03.201915:00
Famila/Võru Võrkpalliklubi (Foto: Võrumaa Spordiliit)

Põhiturniiril neljanda koha saavutanud Famila/Võru Võrkpalliklubi võitis naiste Eesti meistrivõistlustel põhiturniiri viienda võistkonna Tallinna Ülikooli, asudes kahe võiduni peetavat veerandfinaalseeriat juhtima. Võru esindus võib koha poolfinaalis kindlustada järgmisel nädalal.

Koduseinte toetust nautinud Famila/Võru Võrkpalliklubi loovutas esimeses geimis külalistele 23 ja teises 20 punkti. Kolmandas geimis jäi omakorda 25:17 ja nejandas 31:29 tulemusega peale Tallinna naiskond, viies sellega kohtumise viiendasse geimi. Kodupubliku rõõmuks otsustavas geimis Võru naiskond külalistele mingit võimalust ei jätnud, kui 15:7 paremusega saavutati 3:2 (23, 20, -17, -29, 7) võit.

Teistkordselt kohtutakse 24. märtsil kell 12.30 Sõle Spordikeskuses. Teises paaris on vastamisi Kohila VK/E-Service/Briketipoisid (põhiturniiri 7.) ja TalTech/Tradehouse (2.) ning kolmandas paaris Saaremaa (3.) ja Audentese SG /Noortekoondis (6.). Kohila ja TalTech alustavad 21. märtsil kell 19 Kohilas ning Saaremaa ja Audentese SG /Noortekoondis 22. märtsil kell 19.30 Audentese Spordihoones.

Veerandfinaalseeriad mängitakse kahe võiduni, koha poolfinaalis on taganud põhiturniiri parim Tartu Ülikool/Bigbank.

Naiste Eesti meistrivõistluste ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN

Ajakava:

Algusaeg Asukoht     Tulemus
17.märts 2019 kell 13:00 SA Võru Spordikeskus võimla Famila/Võru VK Tallinna Ülikool 3:2 (23, 20, -17, -29, 7)
21.märts 2019 kell 19:00 Kohila Spordikompleks Kohila VK/E-Service/Briketipoisid TalTech/Tradehouse Live-skoor