24.04.202011:45

  Euroopa Võrkpalliliit (CEV) võttis eilsel juhatuse koosolekul vastu otsuseid seoses pooleli jäänud eurosarjade, Euroopa liigade ja teiste turniiridega.

  Eesti rahvusmeeskond pidanuks suve esimeses pooles taas osalema Euroopa Kuldliigas, naiste koondis Hõbeliigas. Nüüd on mõlema liiga mitte toimumine ametlikult kinnitatud ja meie rahvuskoondised tulevad esialgse plaani kohaselt kokku suve keskel (kui hetkeolukord lubab). Rahvusnaiskond peaks augustis-septembris pidama mänge EM-valiksarjas, kui see pole võimalik, toimuvad kvalifikatsioonimängud järgmise aasta jaanuaris.

  Kõik eurosarjad kuulutati samuti lõppenuks, suurem osa auhinnarahast (80%) jagati klubide vahel siiski ära. Eestlastest oli eurosarjades kõrgete kohtade nimel võitlemas Oliver Venno (Istanbuli Galatasaray), kes vedas oma koduklubi taas CEV Cupi poolfinaali, mis aga pidamata jäi. Robert Täht ja Perugia olid Meistrite liigas jõudnud veerandfinaali.

  Algselt kevadel toimuma pidanud noorte EM-valiksarjad peetakse võimaluse korral suve teises pooles ja rannavõrkpalli MK-sarja etapid suve esimeses pooles samuti ei toimu.

  Kommenteeri uudist

  Euroopa Kuld- ja Hõbeliiga jäävad ära, eurohooaeg kuulutati ametlikult lõppenuks