17.11.201815:00
Eesti Maaülikooli Spordiklubi (Foto: Allan Mehik)

Meeste esiliiga tänane võistluspäev oli edukas koduvõistkondadele, kui võiduni jõudsid kõik kuus koduväljakul mänginud meeskonda. Seejuures ei läinud üheski kohtumises vaja maksimaalset viit geimi. 

Kolme geimiga jõudsid võiduni kodusaalis mänginud Tallinna Spordikool, eelmise aasta finalist BMF/Rakvere Võrkpalliklubi ja turniiritabeli liider Tallinna Ülikool, kes võitsid vastavalt 3:0 (11, 20, 20) Audentese SG/Noortekoondise, 3:0 (20, 22, 14) TalTech/Kiili ja 3:0 (23, 21, 18) LotusTimber/Neemeco SK. Kaarel Pomerants panustas Rakvere võitu 11 punkti, Marek Sahtel tõi TalTech/Kiilile 7 punkti. 

Võistluspäeva suurima üllatuse eest hoolitses seni punktita püsinud Pärnu Spordikool/Võrkpalliklubi, kes võttis kodupubliku abiga 3:1 (24, 17, -23, 15) võidu enne tänast kolmandal kohal paiknenud Võru Võrkpalliklubi/Werro üle. Kolm punkti kirjutasid tabelisse ka Tallinna Ülikooli lähim jälitaja Saaremaa ja tiitlikaitsja Eesti Maaülikooli Spordiklubi, mängides vastavalt 3:1 (-26, 18, 14, 18) tulemusega üle IMsport/Järvamaa ja 3:1 (-21, 20, 21, 24) resultaadiga Liider/Rae valla. 

Pühapäeval võtab Tallinna Spordikool Sõle Spordikeskuses vastu Pärnu SK/VK ja IMsport/Järvamaa samuti koduväljakul Audentes SG/Noortekoondise. BMF/Rakvere VK sõidab külla Saaremaale, Tallinna Ülikool Liider/Rae vallale ja TalTech/Kiili LotusTimber/Neemeco SK-le. Võistlusnädalale paneb punkti Võrus toimuv kohtumine, milles lähevad vastamisi Lõuna-Eesti võistkonnad Võru VK/Werro ja Eesti Maaülikooli Spordiklubi. 

Viie vooru järel hoiab maksimaalse 15 punktiga esikohta Tallinna Ülikool, kes edestab ühe punktiga Saaremaad. TLÜ ja Saaremaa jätkavad ka ainsatena kaotuseta. 12 punkti kogunud BMF/Rakvere Võrkpalliklubi tõusis kolmandaks. 

 

Meeste esiliiga ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN ja turniiritabel SIIN.

 

Ajakava:

Algusaeg Asukoht     Tulemus
17.november 2018 kell 13:00 Audentese Spordikeskus Tallinna Spordikool Audentese SG/Noortekoondis 3:0 (11, 20, 20) 
17.november 2018 kell 13:00 Pärnu Spordihall Pärnu Spordikool/Võrkpalliklubi Võru Võrkpalliklubi/ Werro 3:1 (24, 17, -23, 15) 
17.november 2018 kell 13:00 Kuressaare Spordikeskus Saaremaa IMsport/Järvamaa 3:1 (-26, 18, 14, 18) 
17.november 2018 kell 13:00 Kõrveküla Spordihall Eesti Maaülikooli Spordiklubi Liider/Rae vald 3:1 (-21, 20, 21, 24) 
17.november 2018 kell 13:00 Rakvere Rahu hall BMF/Rakvere Võrkpalliklubi TalTech/KIILI 3:0 (20, 22, 14) 
17.november 2018 kell 14:00 Järveküla kool Tallinna Ülikool LotusTimber/Neemeco SK 3:0 (23, 21, 18) 
18.november 2018 kell 12:00 Sõle Spordikeskus Tallinna Spordikool Pärnu Spordikool/Võrkpalliklubi  
18.november 2018 kell 12:00 Väätsa Tervisekompleks IMsport/Järvamaa Audentese SG/Noortekoondis  
18.november 2018 kell 13:00 Kuressaare Spordikeskus Saaremaa BMF/Rakvere Võrkpalliklubi  
18.november 2018 kell 13:00 Jüri Gümnaasium Liider/Rae vald Tallinna Ülikool  
18.november 2018 kell 14:00 Tallinna 32. Keskkool LotusTimber/Neemeco SK TalTech/KIILI  
18.november 2018 kell 15:00 SA Võru Spordikeskus võimla Võru Võrkpalliklubi/ Werro Eesti Maaülikooli Spordiklubi  

Kommenteeri uudist

Esiliigas jõudsid võiduni vaid kodumeeskonnad