13.02.201821:00
Audentes SG/Noortekoondis (Foto: Harles Kiveste)

Meeste esiliigas pidi enne tänast teisel kohal paiknenud TTÜ/Kiili võiduks oodatust rohkem pingutama, kui avageimis tunnistati eelviimasel kohal paikneva Audentese SG/Noortekoondise paremust. Siiski pääses favoriit TTÜ/Kiili ehmatusega, võttes viienda järjestikuse võidu.

Avageimis alustas kindlamalt võõrsil mänginud Audentese SG/Noortekoondis, kes haaras 5:0 ja 16:10 eduseisu. Võõrustajad suutsid enne otsustavaid punkte külalised kinni püüda, viigistades mänguseisu 20:20-le. Geimi lõpus tegutses taaskord edukamalt Audentese SG/Noortekoondis, kui 25:22 paremusega asuti mängu juhtima. Kaotatud avageimi järel suutis TTÜ/Kiili tuua mängu pöörde ja võita teise geimi 25:18 tulemusega. Kolmandas ja nejandas geimis avaldus võõrustajate ülekaal võrdse 25:21 resultaadiga, millega võeti 3:1 (-22, 18, 21, 21) võit.

60,7-protsendiliselt (28-st 17) rünnakuid realiseerinud Taavi Kallas panustas võitu 23, Rasmus Meius 13, Madis Mäe 12 ja Andres Kärner 10 punkti. Devin Põlluste vastas kaotajate poolel 18 ja Mart Toom 10 punktiga.

Uueks tabeliliidriks tõusnud TTÜ/Kiili saavutas nelja kaotuse kõrvale 11. võidu. Teiseks langenud Tallinna Ülikool järgneb ühe vähempeetud mängu juures kümne võiduga. Liider/Rae vallal ja LotusTimber/Neemeco SK-l on kirjas üheksa võitu. Nädalavahetusel toimub meeste esiliigas kümme mängu.

Ajakava on nähtav SIIN, tulemused SIIN ja turniiritabel SIIN.

Tulemused:

Algusaeg Asukoht     Tulemus
13.veebruar 2018 kell 19:15 Kiili Spordihall TTÜ/KIILI Audentese SG/Noortekoondis 3:1 (-22, 18, 21, 21)