03.10.201916:55

  Eesti Olümpiakomitee saavutusspordi toetuse saajate seas on ka noored rannavõrkpallurid ning Eesti esiduo Kusti Nõlvak ja Mart Tiisaar.

  Noorsportlaste saavutusspordi toetuse saajate nimekirja kuuluvad teiste seas ka rannavõrkpallurid Timo Ander Lõhmus ja Märt Tammearu ning Kaur Erik Kais ja Rasmus Meius.

  Eesti Olümpiakomitee käivitas 2017. aasta märtsis noorte saavutusspordi toetussüsteemi, mille raames toetatakse 14-22-aasta vanuseid valitud noorsportlasi. Tegu on Eestis ainsa sihtsuunitlusega nimelise toetusega noorsportlastele. Toetussüsteemi eesmärk on toetada noorsportlaste arengut, suurendada nende konkurentsivõimet ning soodustada üleminekut täiskasvanute klassi.

  Olümpiaettevalmistuse toetuse saajate seas on ka Eesti parim rannavõrkpalliduo Kusti Nõlvak ja Mart Tiisaar.

  Olümpiaettevalmistuse toetuste eesmärk on tagada olümpiamängude koondisesse nimetatud või sinna pürgivatele tippsportlastele treeningettevalmistuse kulude katmine (sh tulu- ja sotsiaalmaksuga maksustatavad toetused), olümpiamängudeks ettevalmistust juhtivate treenerite kindlustamine töötasuga ja meditsiinilise teenindamise süsteemi ning antidopingualase tegevuse toimimine.

   

   

  Kommenteeri uudist

  EOK toetab nii Eesti noori rannavõrkpallureid kui esiduot