Graanul Invest on noortekoondiste toetaja. Foto: cev.lu

Eesti Võrkpalli Liidul on hea meel teatada, et pikaaegne rahvusmeeskonna toetaja Graanul Invest on aastatel 2018-2020 Eesti noortekoondiste peasponsoriks.

„Võrkpall on tõusnud Eesti edukaimaks pallimängualaks ja Graanul Investil on au toetada ka võrkpalli järelkasvu. Noored on tulevik ja meie ettevõtte visioon on samuti suunatud tulevikku, eesmärgiga arendada maailmas taastuvenergeetika levikut,“ sõnas Graanul Investi juhatuse liige Raul Kirjanen. „Loodame, et meie tugi aitab hoida Eesti võrkpalli head taset ja mõne aasta pärast on noortekoondised andnud täiskasvanute klassile väärilist järelkasvu,“ loodab Kirjanen. 

Eesti Võrkpalli Liidu peasekretär Helen Veermäe lisas, et tänu sponsorlepingule on tagatud noormängijate pidev areng. „Selline toetus on ülimalt oluline, et rahvusmeeskond ja rahvusnaiskond suudaksid ka tulevikus Eesti rahvale sama võimsaid emotsioone pakkuda ja võrkpall oleks alana jätkuvalt pildil,“ kommenteeris Veermäe.

Graanul Invest grupp on Euroopa suurim puidugraanulite ehk pelletite tootja. AS Graanul Invest on metsandusega, bioenergeetika arendamisega ja taastuvenergia tootmisega tegelev erakapitalil põhinev ettevõte, mis alustas oma tegevust 2003. aastal.

Kommenteeri uudist

Eesti Võrkpalli Liidu noortekoondiste peasponsor on Graanul Invest