30.03.201915:25
Eesti Maaülikooli Spordiklubi (Foto: Allan Mehik)

Laupäeval tehti meeste esiliigas algust poolfinaalseeriatega, kui esimeses mängus olid võidukad Tallinna Ülikool ja Eesti Maaülikooli Spordiklubi. Edasipääsejad selguvad pühapäeval.

Põhiturniiri parim Tallinna Ülikool võitis põhiturniiri seitsmendana lõpetanud Saaremaa vastu avageimi 25:17, kuid kaotas teise 24:26 tulemusega. Kolmandas geimis jäi võõrsil mänginud Tallinna Ülikool peale 25:9 ja neljandas 25:23 resultaadiga, saavutades seega 3:1 (17, -24, 9, 23) võidu.

Võistluspäeva teine mäng lõppes kodupubliku rõõmuks tiitlikaitsja Eesti Maaülikooli Spordiklubi (põhiturniiri 5.) paremusega, kui 3:0 (18, 19, 18) tulemusega mängiti üle LotusTimber/Neemeco SK (põhiturniiri 3.).

Korduskohtumised on kavas pühapäeval kell 14 Audentese Spordihallis ja Tallinna 32. Keskkoolis. Saaremaa ja LotusTimber/Neemeco SK vajavad teisest kohtumisest edasipääsuks 3:0 või 3:1 võitu, misjärel tuleb vastasest parem olla ka kuldses geimis. Ülejäänud tulemused viivad finaali Eesti Maaülikooli Spordiklubi ja Tallinna Ülikooli.

Meeste esiliiga ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN

Poolfinaalide ajakava:

Algusaeg Asukoht     Tulemus
30.märts 2019 kell 14:00 Kuressaare Spordikeskus Saaremaa Tallinna Ülikool 1:3 (-17, 24, -9, -23)
30.märts 2019 kell 14:00 Eesti Maaülikooli spordihoone Eesti Maaülikooli Spordiklubi LotusTimber/Neemeco SK 3:0 (18, 19, 18)
31.märts 2019 kell 14:00 Audentese Spordihall Tallinna Ülikool Saaremaa
31.märts 2019 kell 14:00 Tallinna 32. Keskkool LotusTimber/Neemeco SK Eesti Maaülikooli Spordiklubi