18.01.201921:00
Meeste koondis mängus Begiaga. Foto: Gertrud Alatare

Täna õhtul selgusid meeste Euroopa meistrivõistluste finaalturniiri alagrupiturniiri mängude kuupäevad. Eesti rahvusmeeskond alustab finaalturniiri valitseva maailmameistri Poola vastu. Eesti peab alagrupikohtumised Hollandis, meie vastasteks on Holland, Poola, Tšehhi, Ukraina ja Montenegro.  

Eesti meeskond stardib EMil 13. septembril, kui esimeseks vastaseks on Poola. Seejärel minnakse 14. septembril vastamisi Montenegroga, 15. septembril on vastaseks Tšehhi, 17. septembril mängitakse Hollandiga ning 18. septembril Ukrainaga.

Finaalturniir toimub 12.-29. septembrini neljas riigis: Prantsusmaal, Belgias, Hollandis ja Sloveenias ning 24 meeskonda on jaotatud nelja kuueliikmelisse alagruppi. Igast alagrupist pääseb kaheksandikfinaali neli esimest.

Eesti alaliit on pidevas suhtluses Hollandi alaliiduga, et Eesti fännidel oleks ka seekord Euroopa meistrivõistlustel oma fännisektor. Hetkel veel ses osas täpset infot pole ja palume fänndel seni kannatust varuda. Jagame piletiinfot niipea kui võimalik.

Kõik alagrupid:

A-alagrupp: Prantsusmaa, Itaalia, Bulgaaria, Portugal, Kreeka, Rumeenia

B-alagrupp: Belgia, Serbia, Saksamaa, Slovakkia, Hispaania, Austria

C-alagrupp: Sloveenia, Venemaa, Soome, Türgi, Makedoonia, Valgevene

D-alagrupp: Holland, Poola, Tšehhi, Eesti, Ukraina, Montenegro

 

Kommenteeri uudist

Eesti alustab EMi maailmameistri Poola vastu!