19.01.201918:00
Võru Võrkpalliklubi/Werro (Foto: Allan Mehik)

Meeste esiliiga tänased mängud suuri üllatusi ei pakkunud, kui kuuest kohtumisest viies võttis võidu tabelis kõrgemal paiknev võistkond. Endast eespool asuva meeskonna vastu suutis võiduni jõuda vaid Võru Võrkpalliklubi/Werro. 

Kodusaalis jõudsid võiduni BMF/Rakvere Võrkpalliklubi ja Saaremaa, alistades vastavalt 3:0 (19, 16, 12) ainsana võiduta püsiva IMsport/Järvamaa ja 3:1 (23, 12, -20, 20) Liider/Rae valla. Siim Olavi Rantanen panustas Saaremaa võitu 16 punkti, Martin Ant tõi Liider/Rae vallale 13 punkti. 

Tallinna Spordikool kaotas kodusaalis 0:3 (-20, -16, -20) tiitlikaitsja Eesti Maaülikooli Spordiklubile, Pärnu Spordikool/Võrkpalliklubi 0:3 (-14, -9, -13) ainsana kaotuseta jätkavale Tallinna Ülikoolile ja TalTech/Kiili 1:3 (19, -17, -20, -21) Võru Võrkpalliklubi/Werrole. Kodupubliku toetust ei suutnud ära kasutada ka kuuenda järjestikuse kaotuse saanud Audentese SG/Noortekoondis, tunnistades kuuenda järjestikuse võidu võtnud LotusTimber/Neemeco SK 3:1 (-25, 16, 16, 19) paremust. LotusTimber/Neemeco SK poolel oli 14 punktiga parimas hoos Aleksei Povjakel, German Tepner vastas Audentese SG/Noortekoondise poole 12 punktiga. Täna edukad olnud võistkonnad võitsid omavahelise mängu ka põhiturniiri esimeses ringis. 

Pühapäeval mängib Tallinna Spordikool võõrsil Saaremaaga, Võru Võrkpalliklubi/Werro Liider/Rae vallaga, Audentese SG/Noortekoondis TalTech/Kiiliga, Pärnu Spordikool/Võrkpalliklubi LotusTimber/Neemeco SK-ga, IMsport/Järvamaa Tallinna Ülikooliga ja BMF/Rakvere Võrkpalliklubi Eesti Maaülikooli Spordiklubiga. 

 

Meeste esiliiga ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN ja turniiritabel SIIN.

 

Ajakava:

Algusaeg Asukoht     Tulemus
19.jaanuar 2019 kell 13:00 Sõle Spordikeskus Tallinna Spordikool Eesti Maaülikooli Spordiklubi 0:3 (-20, -16, -20) 
19.jaanuar 2019 kell 13:00 Rakvere Rahu hall BMF/Rakvere Võrkpalliklubi IMsport/Järvamaa 3:0 (19, 16, 12) 
19.jaanuar 2019 kell 13:00 Pärnu Spordihall Pärnu Spordikool/Võrkpalliklubi Tallinna Ülikool 0:3 (-14, -9, -13) 
19.jaanuar 2019 kell 13:00 Kiili Spordihall TalTech/Kiili Võru Võrkpalliklubi/Werro 1:3 (19, -17, -20, -21) 
19.jaanuar 2019 kell 13:00 Kuressaare Spordikeskus Saaremaa Liider/Rae vald 3:1 (23, 12, -20, 20) 
19.jaanuar 2019 kell 15:00 Audentese Spordikeskus Audentese SG/Noortekoondis LotusTimber/Neemeco SK 1:3 (25, -16, -16, -19) 
20.jaanuar 2019 kell 13:00 Kuressaare Spordikeskus Saaremaa Tallinna Spordikool  
20.jaanuar 2019 kell 13:00 Jüri Liider/Rae vald Võru Võrkpalliklubi/Werro  
20.jaanuar 2019 kell 13:00 Kiili Spordihall TalTech/Kiili Audentese SG/Noortekoondis  
20.jaanuar 2019 kell 14:00 Tallinna 32. Keskkool LotusTimber/Neemeco SK Pärnu Spordikool/Võrkpalliklubi  
20.jaanuar 2019 kell 14:00 Järveküla kool Tallinna Ülikool IMsport/Järvamaa  
20.jaanuar 2019 kell 17:00 Eesti Maaülikooli spordihoone Eesti Maaülikooli Spordiklubi BMF/Rakvere Võrkpalliklubi  

Kommenteeri uudist

Eespool asuvat meeskonda suutis võita vaid Võru Võrkpalliklubi/Werro