03.11.201816:45
Liider/Rae vald (Foto: Harles Kiveste)

Laupäeval pakkus meeste esiliigas suurima üllatuse liiga debütant Tallinna Spordikool, kes suutis võõril võita eelmisel hooajal finaali jõudnud BMF/Rakvere Võrkpalliklubi. 

Koduväljakul mänginud Rakvere esindus asus kohtumist Tallinna Spordikooli vastu geimidega 2:1 juhtima, kuid pidi lõpuks leppima valusa 2:3 (18, -24, 20, -23 -11) kaotusega. Kui Rakvere jaoks oli tegemist hooaja esimese kaotusega, siis Tallinna Spordikool saavutas omakorda esimese võidu. Lisaks Rakveres toimunud vastasseisule läks võitja selgitamiseks viit geimi vaja ka Kuressaares, kus kodupubliku ees mänginud Saaremaa võttis 1:2 kaotusseisust 3:2 (24, -18, -16, 24, 14) võidu Võru Võrkpalliklubi/Werro üle. Saaremaa jätkab kolme vooru järel kaotuseta, Võrule läks kirja esimene kaotus.   

Ülejäänud vastasseisudes jagati võitjale välja maksimaalsed kolm punkti, sest kaks mängu lõppesid 3:1 ja kaks 3:0 resultaadiga. Hooaega kesiselt alustanud tiitlikaitsja Eesti Maaülikooli Spordiklubi võttis vastu juba teise kaotuse, jäädes kodusaalis 1:3 (-22, -18, 20, -26) alla täiseduga jätkavale Tallinna Ülikoolile. 

Sarnaselt Saaremaale ja Tallinna Ülikoolile seni vaid võite tunnistanud LotusTimber/Neemeco SK võitis koduväljakul 3:0 (20, 18, 17) punktita püsiva IMsport/Järvamaa, TalTech/Kiili 3:0 (12, 20, 6) Pärnu Spordikool/Võrkpalliklubi ja Liider/Rae vald 3:1 (24, 23, -20, 20) Audentese SG/Noortekoondise. Madis Mäe panustas TalTech/Kiili võitu 11 punkti, Karl Mattias Prangli tõi Pärnule kuus punkti. 

Pühapäeval sõidab Eesti Maaülikooli Spordiklubi Kuressaarde, kohtudes kodupubliku lemmiku Saaremaaga. IMsport/Järvamaa püüab koduseinte toetusel punktilisa Võru Võrkpalliklubi/Werro ja Audentese SG/Noortekoondis Pärnu Spordikool/Võrkpalliklubi vastu. Tallinna Spordikool mängib kodusaalis LotusTimber/Neemeco SK-ga, TalTech/Kiili Tallinna Ülikooliga ja Liider/Rae vald BMF/Rakvere Võrkpalliklubiga. 

 

Meeste esiliiga ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN ja turniiritabel SIIN.

 

Ajakava:

Algusaeg Asukoht     Tulemus
3.november 2018 kell 13:00 Rakvere Rahu hall BMF/Rakvere Võrkpalliklubi Tallinna Spordikool 2:3 (18, -24, 20, -23 -11)
3.november 2018 kell 13:00 Eesti Maaülikooli spordihoone Eesti Maaülikooli Spordiklubi Tallinna Ülikool 1:3 (-22, -18, 20, -26) 
3.november 2018 kell 13:00 Kohila Spordikompleks LotusTimber/Neemeco SK IMsport/Järvamaa 3:0 (20, 18, 17) 
3.november 2018 kell 13:00 Kiili Spordihall TalTech/Kiili Pärnu Spordikool/Võrkpalliklubi 3:0 (12, 20, 6) 
3.november 2018 kell 13:00 Kuressaare Gümnaasium Saaremaa Võru Võrkpalliklubi/ Werro 3:2 (24, -18, -16, 24, 14) 
3.november 2018 kell 15:15 Peetri Lasteaed-Põhikool Liider/Rae vald Audentese SG/Noortekoondis 3:1 (24, 23, -20, 20) 
4.november 2018 kell 12:00 Väätsa Tervisekompleks IMsport/Järvamaa Võru Võrkpalliklubi/ Werro  
4.november 2018 kell 12:00 Audentese Spordikeskus Audentese SG/Noortekoondis Pärnu Spordikool/Võrkpalliklubi  
4.november 2018 kell 13:00 Sõle Spordikeskus Tallinna Spordikool LotusTimber/Neemeco SK  
4.november 2018 kell 13:00 Kiili Spordihall TalTech/Kiili Tallinna Ülikool  
4.november 2018 kell 13:00 Jüri Liider/Rae vald BMF/Rakvere Võrkpalliklubi  
4.november 2018 kell 13:00 Kuressaare Spordikeskus Saaremaa Eesti Maaülikooli Spordiklubi  

Kommenteeri uudist

Debütant Tallinna Spordikool üllatas eelmise hooaja finalisti