10.07.201610:35

19. juulil saavad läbi Credit24 Suvevolle etapid. Siiski ei lõppe suvevolle iganädalaste volleteisipäevakutega, vaid taas on põhjust koguneda Saaremaale Kuressaarde, kus 6. augustil on toimumas kuuenda hooaja lõpuüritus –Suvevolle festival. Osaleda saavad kõik võrkpalliharrastajad üle Eesti, samas tasub olla kiire, sest kohti jätkub vaid tosinale kõige kiiremale registreerunud mees- ja naiskonnale.

Samal nädalavahetusel toimub Kuressaares ka NIVEA Rannavolle Grand Prix raames Tradehouse Cup, mis on ühtlasi meeste arvestuses Eesti meistrivõistlusteks. Lisaks higi ja pisaraid valavatele Eesti parimatele mängijatele keerutavad seelikut TradeHouse’i tantsutüdrukud. Rannas on avatud eraldi lasteala, korraldatakse mitmeid auhindadega publikumänge ja üllatusi jagub kogu perele. Festivali ametlik afterparty toimub 6. augusti õhtul ööklubis Diva.

Suvevolle festivalile saab registreerimine oma tiimi kuni 5. augustini kell 12:00 SIIN.

Registreerimisel sisestada oma võistkonna nimi, võistkonna liikmed ja kontaktisiku andmed (kokku võib olla võistkonnas kuni 5 inimest, neist 4 korraga väljakul).

Osavõtumaksu 20€ võistkonna kohta saab tasuda võistluspäeval sularahas võistluste korraldajale. Võistkondade registreerimine võistluspaigas algab 10.30 ning turniiri algus 11.00. Turniiri täpne süsteem ja ajakava selgitatakse välja turniiri mandaadis kell 11.00.

Festivalil loositakse välja ka tänavune Credit24 Suvevolle peaauhind – reis Tšehhis toimuvale meeste 2017. aasta Euroopa meistrivõistluste teise valikringi turniirile, kus EM-i pääset jahib ka meie rahvusmeeskond.

 

Majutusinfo Kuressaares:

Meie majutuspartneriks on Suure Töllu Puhkeküla (www.suurtoll.ee)

Majutus majutusmajas Piret või Leiger - üks öö ühele 28,00 € (sisaldab hommikusööki)

Majutus kämpingus  - üks öö ühele 18,00 € (sisaldab hommikusööki)

Märksõna broneerimisel "SUVEVOLLE"

Broneerimine telefonil 45 45404 ja meiliaadressil suurtoll@suurtoll.ee

Tähelepanu! Tubade arv on piirartud, seega tasub kiirustada!! 

Kommenteeri uudist

Credit24 Suvevolle kulmineerub 6. augustil Kuressaares toimuva Suvevolle festivaliga!