23.07.201515:55

Teisipäeval, 21. juulil lõppenud Credit 24 Rahvaliiga Suvevolle viies hooaeg tõi rannavolle väljakutele enam kui 1300 erinevat võrkpallisõpra, mis märgib sarja uut osalusrekordit.

 

Eelmine Credit 24 Rahvaliiga Suvevolle hooaja osalusrekord pärines 2013. aastast, mil Eesti erinevas paigus käis rannavollet mängimas 1109 erinevat võrkpallisõpra. „Lisaks sarja uuele osalusrekordile, purustas rekordeid ka Pirita, kus kohe hooaja esimesel etapil käis rannavollet mängimas 135 inimest. Muljetavaldav vollesõprade hulk märgib uut ühel etapil osalenute rekordit,ˮ sõnas Credit 24 Rahvaliiga Suvevolle projektijuht Mihkel Sagar.

 

Sagari sõnul olid sel aastal 17 erinevas Eesti paigas toimunud etappidest Pirita kõrval populaarsemateks piirkondandeks Taebla ja Võru. „Suur rõõm on ka tänavu sarjaga liitunud kahe uue piirkonna ehk Põltsamaa ja Kloogaranna üle. Nende lisandumine on olnud väga positiivne ja sealsete etappide korraldajad on teeninud ohtralt kiidusõnu,ˮ lisas Sagar.

 

Seitsmeetapilise sarja üldvõitjateks tulid Sander Kulp Põltsamaalt ja Ragne Dimitrijev Viljandist. Meeste seas jäid teist ja kolmandat kohta jagama kahe eelmise aasta tšempion Madis Kesküla Kohilast ja Keiro Jõgisalu Taeblast. Naiste arvestuses järgnes Dimitrijevile Kadi Lehtpuu Taeblast. Samade punktide, ent väiksema turniirivõitude arvuga jäid kolmandat ja neljandat kohta jagama Käroli Kärdi ja Merike Errit (mõlemad Kohilast).

 

Credit 24 Rahvaliiga Suvevolle projektijuht Mihkel Sagari sõnul on küll igateisipäevased Suvevolle etapid selleks hooajaks lõppenud, kuid suve jooksul toimub veel võistlusi. „Vollesõpradel on võimalik taas platsile tulla 1. augustil, kui Kuressaares toimub Suvevolle festival,ˮ ütles Sagar.

 

Ühtlasi autasustatakse festivali raames tänavuse Credit 24 Rahvaliiga Suvevolle esikolmikut ja selgub ka sarja peaauhinna, milleks on reis sügisel Itaalias ja Bulgaarias toimuvale EM-finaalturniirile, omanik. See läheb loosi kõigi mängijate vahel, kes osalesid vähemalt viiel etapil. Lisaks Suvevolle festivalile toimuvad Kuressaares 31. juulil ja 1. augustil ka rannavõrkpalli Eesti meistrivõistlused meeste arvestuses.

 

Täpsemat infot festivali kohta saab leheküljelt: http://www.volley.ee/credit24-suvevolle-kulmineerib-kuressaare-suvevolle-festivaliga. Võistkonna saab registreerida leheküljel: http://www.volley.ee/suvevolle-registreerimine.

 

Kokku toimusid Credit 24 Rahvaliiga Suvevolle etapid tänavu 17 erinevas Eesti paigas. Eelnevalt mainitute kõrval said vollesõbrad oma lemmikala nautida Jõhvis, Kohilas, Kuressaares, Kärdlas, Otepääl, Paides, Põlvas, Pärnus, Rakveres, Tartus, Tõrvas ja Viljandis.

 

 

Kommenteeri uudist

Credit24 Rahvaliiga Suvevolle hooaeg möödus rekordilainel