03.10.201809:00
TalTech vs Saaremaa VK. Foto: Irina Mägi

Credit24 Meistriliigas peetakse nädala keskel Eesti klubide osalusel kolm mängu. Keskses mängus lähevad vastamisi Bigbank Tartu ja Rakvere VK. Mäng toimub neljapäeval, 4. oktoobril kell 20.00 ja on otsepildis nähtav Postimehes.

Nii Tartu kui Rakvere pidasid liiga avanädalavahetusel ühe kohtumise, Tartu alistas 3:1 Saaremaa VK, Rakvere kaotas 1:3 RTU/Robežsardzele. 

Bigbanki peatreener Andrei Ojamets teab hästi, milleks Rakvere meeskond võimeline on. „Rakvere mängis juba hooajaeelsel turniiril Tartus päris sümpaatselt. Alahindama ei hakka me neid kindlasti, eelmisel aastal juhtunu (Tartu kaotas Rakverele Credit24 Meistriliiga veerandfinaalis) on siiani hästi meeles. Sellise meeskonnaga nagu Tartus on, võib end ju tugevaks lugeda, aga liigse enesekindluse eest võib kiirelt karistada saada. Rakverel on huvitav kooslus, on kogenud mehi ja noori mängijaid. Sidemängija Ronald Järv mängis ju eelmisel hooajal Tartus ja tema teab meie meeskonna tugevusi hästi,“ sõnas Ojamets.

Rakvere võistkonna peatreener Andres Toode kommenteeris kohtumist järgmiselt: „Oleme Tartuga hooajaeelsel kontrollturniiril mänginud, seal olid nad paremad 2: 1. Midagi üle mõistuse selles kohtumises aga ei ole.“

Kaks kohtumist peetakse ka kolmapäeval, 3. oktoobril, kui Selver Tallinn läheb vastamisi TalTechiga ning Saaremaa VK võõrustab OC/Limbažit. Selver on seni pidanud ühe mängu, kui 0:3 jäädi alla RTU-le, Saaremaa alistas TalTechi 3:0 ja kaotas Bigbankile 1:3.

Selver Tallinna soomlasest peateener Aapo Rantanen: „TalTechiga oleme hooaja eel kohtunud ning usun, et suudame neile vastu saada küll. Oleme küll üsna noor tiim ja paljudel napib kogemusi, ent mõned noored mehed on juba liigas mitu aastat mänginud. Minu meeskond on füüsiliselt korralikus vormis ja ühtki tõsist häda kellelgi pole. Ootan huvitavat hooaega ja head mängu.“

TalTechi peatreener Janis Sirelpuu ütles, et eeldatavalt peaks tulema võrdsete lahing. „Neil on samuti noor meeskond, ent kaks selget liidrit Oliver Orava ja Albert Hurda näol olemas. Usun, et mõlemal on üsna võrdsed võimalused see kohtumine enda kasuks pöörata,“ ütles peatreener.

Kõik mängud on nähtavad Postimehe vahendusel.

Vaata tabeliseisu!

Credit24 Meistriliiga mängud 3.-4. oktoobril:

Aeg

Koht

Koduvõistkond

Külalisvõistkond

Live/Tulemus

Ülekanne

3.10 19.00

Kuressaare spordihoone

Saaremaa VK

OC/Limbaži

Live

Postimees

3.10 19.00

Audentese spordihoone

Selver Tallinn

TalTech

Live

Postimees

4.10 20.00

TÜ spordihoone

Bigbank Tartu

Rakvere VK

Live

Postimees

Kommenteeri uudist

Credit24 Meistriliigas kohtuvad Bigbank ja Rakvere