02.11.201815:15
Bigbank Tartu peatreener Andrei Ojamets. Foto: Riina Vals

Credit24 Meistriliiga üllatusterohke hooaeg jätkub sel nädalavahetusel, kui toimub kaheksa kohtumist. Eesti klubidest tulevad väljakule Bigbank Tartu, Pärnu Võrkpalliklubi ja TalTech. Eesti klubide mängudest näeb otsepilti Postimehe vahendusel.

Kõik kolm kohtuvad Läti klubidega, Pärnu ja TalTech mängivad kodusaalis, Bigbank peab laupäevase kohtumise Põlvas, Mesikäpa hallis, pühapäeval mängitakse koduses Tartu Ülikooli spordihoones. Tabeli tipus on enne laupäeva Saaremaa VK, kel on 15 punkti, ent neil on kahest järgmisest kaks mängu rohkem peetud. Teisel kohal paikneb 12 punktiga Bigbank Tartu ja kolmanda samuti 12 punktiga RTU/Robežsardze. Pärnu VK hoiab liigatabelis 7 punktiga kaheksandat kohta, koha võrra tagapool oleval TalTechil on punkte 2.

Vaata tabeliseisu!

Nädalavahetuse avab laupäeval Pärnu VK, kes kohtub kell 18.00 kodusaalis RTU/ Robežsardzega. Pühapäeval kell 18.00 võõrustab suvepealinna klubi Jelgava Biolarsi.

Pärnu peatreener Avo Keel ootab korralikku punktilisa. „Oleme tegelenud oma murelapse ehk servi vastuvõtuga kõvasti, eks homme-ülehomme näeme, kas sellest ka kasu on. Taavet Leppikut me endiselt kasutada ei saa, ta jäi uuesti angiini. Teised on täie tervise juures ja vaatame, kui kõva see Riia (RTU) siis on. Jelgava kohta palju ei oska öelda, tean, et neile lisandus üks uus mängija. Punkte on meil kõvasti vaja ja kodusaalis võiks neid ju võtta, et teised oleks natukenegi käeulatuses,“ vaatas peatreener eesootavale nädalavahetusele.

Heas hoos olev Bigbank Tartu mängib laupäeval Põlvas, käsipallimekana tuntud Mesikäpa hallis, kus kell 19.00 kohtutakse Jekabpilsi Lušiga ja päev hiljem minnakse Tartus kell 17.00 vastamisi Daugavpilsi ülikooliga.

Peatreener Andrei Ojamets läheb mängudele vastu nagu ikka, täie tõsidusega. „Jekabpils on videote põhjal väga tõsine vastane, tugeva võitlusvaimuga võistkond, kuigi start pole neil liigas kõige parem olnud. Meile nad midagi kinkima kindlasti ei tule, peame ise olema valmis ja täielikult keskendunud,“ kommenteeris Ojamets. „Kõik punktid on tähtsad ja siin liigas keegi kellestki mäekõrguselt üle pole, et võiks lõdvalt võtta.“

TalTech läheb laupäeval kell 19.00 vastamisi Daugavpilsi ülikooliga, pühapäeval kell 16.00 Jekabpilsiga. Lisaks kohtuvad omavahel läti klubid OC Limbaži/MSG ja Jelgava Biolars ning Limbaži ja RTU.

Vaata ajakava!

Credit24 Meistriliiga mängud 3.-4. novembril:

Aeg

Koht

Koduvõistkond

Külalisvõistkond

Live/Tulemus

Ülekanne

 3.11 19.00

Pärnu spordihall

Pärnu VK

RTU/Robežsardze

Live

Postimees

 3.11 18.00

Limbaži 3. keskkool

OC Limbaži/MSG

Jelgava Biolars

Live  
 3.11 19.00 Põlva Mesikäpa hall Bigbank Tartu Jekabpilsi Luši Live Postimees
 3.11 19.00 TalTech spordihoone TalTech Daugavpilsi ülikool Live Postimees
 4.11 16.00 TalTech spordihoone TalTech Jekabpilsi Luši Live Postimees
 4.11 16.00 Limbaži 3. keskkool OC Limbaži/MSG RTU/Robežsardze Live Postimees
 4.11 17.00 TÜ spordihoone Bigbank Tartu Daugavpilsi ülikool Live Postimees
 4.11 18.00 Pärnu spordihall Pärnu VK Jelgava Biolars Live Postimees

Kommenteeri uudist

Credit24 Meistriliiga nädalavahetusel jahivad punktilisa kolm Eesti klubi