29.06.201912:35
2. etapi esikolmik

Neljapäeval toimus Credit24 karikasarja naiste teine etapp, kui hoolimata tuulisest ja vihmasest ilmast tuli mängima 12 paari.

Paarid jaotati nelja alagruppi, kus alagrupi võitja pääses otse veerandfinaali ning ülejäänud hakkasid võitlema veerandfinaali pääsu nimel. Puhaste paberitega läbisid alagrupi Kristiine Miilen ja Julia Mõnnakmäe, Karmen Viinapuu ja Grete Raie, Marie Aasorg ja Mari Loormann ning Keiu Kasch ja Egle Pesti.

Poolfinaalide ajaks oli tuul veelgi tõusnud, kuid see andis naistele ainult hoogu juurde. Esimeses poolfinaalis läksid vastamisi Mõnnakmäe ja Miilen ning Viinapuu ja Raie. 20:14 seisul oli koondise naistel realiseerida 6 matšpalli, kuid noored näitasid visa võitlust ja viigistasid seisu. Siiski lõppes väga pingeline mäng 29:27 tulemusega, kui finaali pääsesid Mõnnakmäe ja Miilen.

Teises poolfinaalis kohtusid Iiza Rosljakova ja Aljona Tšuhnenkova ning Karen Oja ja Monika Sild. Mäng kulges tasavägiselt geimi keskpaigani, sealt edasi tegutsesid noored Rosljakova ja Tšuhnenkova kindlamalt, võttes 21:14 võidu.

3. koha eest võitlesid seega Oja ja Sild ning Viinapuu ja Raie. Poolfinaalis valusa kaotuse saanud Viinapuu ja Raie tegid vigade paranduse, kui vastased mängiti üle 21:14 tulemusega. Finaalis tegutsesid kindlamalt Mõnnakmäe ja Miilen, kes olid Rosljakovast ja Tšuhnenkovast üle 21:15 resultaadiga.

Turniiri toetasid ja auhinnad panid välja: Credit24, Maks & Moorits, Red Bull, Forum Cinemas, TradeHouse, Deja Vu, SeaRay, AdGorilla, Baltic Boat, Venus Club, TerasBeach ja A. Le Coq.